Çeyrek Milli Piyango kaç para? Milli Piyango ikramiyesi belli oldu!

Milli Piyango yılbaşı ikramiyesi için sayılı günler kaldı. Şans oyunu düşkünleri milyoner olmak istiyor. Milli Piyango büyük ikramiyesi açıklandı. 2022 Milli Piyango çekilişinde verilecek toplam ikramiye tutarı 670 milyon 760 bin TL olarak belirlendi. Yılbaşı akşamı çeyrek, yarım ve tam bilet alan birçok kişi çekilişi heyecanla izleyecek. Peki ama 2022 milli piyango büyük ikramiyesi kaç para?
Takip et
Çeyrek Milli Piyango kaç para? Milli Piyango ikramiyesi belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

2022 senesine zengin olarak girme hayali kuran birçok insan 2022 Milli Piyango ikramiyesiyle alakalı bilgileri araştırıyor. 120 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazanmak için vatandaşlar çeyrek, yarım ve tam bilet alıyor. Peki ama 2022 Milli Piyango ikramiyesi ne kadar?

Tam, Yarım, Çeyrek Bilet Kaç Para Kazandırıyor?

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 120 TL, yarım 60 TL ve çeyrek bilet 30 TL olarak tespit edildi. Tam bilet alanlar ikramiyenin hepsini, yarım bilet alanlar ikramiyenin yarısını, çeyrek biletler ikramiyenin 4’te birini kazanıyor.

Büyük ikramiye ne kadar?

Milli Piyango Yılbaşı Neticeleri 31 Aralık 2021 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com sitesinde açıklanacak. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 670 milyon 760 bin TL olacak. 2022 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi kapsamında büyük ikramiye olarak 120 milyon lira verilecek.

31 Aralık Cuma akşamı yapılacak 2022 yılbaşı çekilişi ise Milli Piyango Online sitesi üstünden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak. 120 milyon TL’lik büyük ikramiye çekilişi ile amorti çekilişleri de saat 23.00’te gerçekleştirilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ RIZA
28 Aralık 2021, 10:09 tarihinde yazildi

KİMSE BİLET ALMASIN..DEMİRÖREN GÜNAHINI BİLE VERMEZ KİMSEYE. HEP HİLE VAR. SAYISAL DA 6 YI BİLEN YOK. BU YENİ CİHAZDADA BİR FİLM FIRILDAK ÇEVİRİYORLAR.MİLLİPİYANGO YOUTUBE DAN CANLI VERİYOR ÇEKİLİŞİ ANCAK GÖRÜNTÜYÜ NEDENSE BULANIK VERİYOR.ÇÖZÜNÜRLÜK ÇOK DÜŞÜK.NET DEĞİL.SAHTEKARLAR BUNLAR.! SAKIN KİMSE NE BİLET ALSIN NEDE SAYISAL OYNASIN.5’İ BİLENE DE HER ZAMAN ÇOK AZ VERİYOR. 5+1 HER HAFTA DEVİR EDİYOR. BİLEN ÇIKARSA ONADA ÇOK CÜZİ BİR MİKTAR VERİLECEK.

  • Cevapla
  • 0