adplus-dvertising

Ceyhun Bozkurt kimdir? Nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Arama motorlarında çokça aratılan Ceyhun Bozkurt kimdir sorusu sosyal medyanın da gündeminde. Birçok televizyon programına katılan ve gündeme ilişkin yaptığı açıklamalarla ilgi çeken Ceyhun Bozkurt kimdir sorusuyla araştırılıyor. Peki Ceyhun Bozkurt nereli, kaç yaşında, mesleği ne, eğitimi ne? Tüm bilgiler haberimizde.
Takip et
Ceyhun Bozkurt kimdir? Nereli, kaç yaşında, mesleği ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya ve televizyon programlarında gündeme gelen bir diğer isim Ceyhun Bozkurt vatandaşların merak konusu oldu. Ceyhun Bozkurt’un hayatı ve biyografisi merak edildi.

Ceyhun Bozkurt kimdir? Nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Doğum tarihi : 14 Haziran 1978

Ceyhun Bozkurt nereli : Muş

Ceyhun Bozkurt mesleği : Gazeteci

İlk, orta ve lise eğitimini Muş’ta tamamladı. Üniversite öğrenimi tüm vaktini gazetecilik mesleğine odaklanma amacıyla kendi isteğiyle yarım bırakmıştır.

Ceyhun Bozkurt, muhabirliğe, üniversite öğrenimi devam ederken 2000 yılında Aydınlık Dergisi’nde başladı. Aydınlık’ta başladıktan kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayan Ulusal Kanal’da da televizyon muhabirliğini devam ettirdi.

Akabinde sırasıyla Avrasya Radyo Televizyonu (ART), Yeniçağ Gazetesi, Aydınlık Gazetesi ve Yeni Birlik Gazetesinde haberler ve köşe yazıları yazdı.Kanal D’de yayını yapılan İsimsizler Dizisi’nin ilk sezonunda Senaryo Danışmanlığı görevini yaptıktan sonra şimdi aylık yayımlanan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Danışmanı Abdülkadir Özkan’ın kurup Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı Yörünge Dergisi’nde Dış Haberler Koordinatörlüğü yapmakta ve gündeme ilişkin yazılar kaleme almaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.