Ceyda Düvenci’den Mutluluk Pozu

2015 yılında evlenen oyuncu Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, son paylaşımlarıyla bir kez daha Instagram'ın en sempatik çiftlerinden biri olarak yorumlandı.

Başarılı oyuncular Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 2015 yılında dünya evine girmiş ve bu evlilikten bir de çocuk dünyaya getirmişlerdi. Okan Ali verdikleri oğullarını kucaklarına alan çiftin, Ceyda Düvenci’nin ilk evliliğinden olan Melisa adında bir de kızları var.


CEYDA DÜVENCİ VE BÜLENT ŞAKRAK HAVALİMANINDA UYUYA KALDI

Instagram’daki sempatik fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çeken Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çifti, son paylaşımlarıyla bir kez daha Instagram’da gündem oldu. Paylaşımı yaptıktan sonra binlerce beğeni ve yorum alan Ceyda Düvenci, şu sözleri not olarak paylaştı “Seninle gelişmek, dönüşmek, üretmek, kazanmak, eğlenmek, gezmek, yorulmak, yaşamak, yaşlanmak ne güzel… Çok seviyorum…”.

Ceyda Düvenci – Bülent Şakrak

Çiftin seyahat etmeyi çok sevdiği ve sürekli çocukları Melisa ve Okan Ali’yi alarak yeni yerlere yolculuk ettikleri biliniyor. Çiftin mutlu anlarını paylaştıkları sosyal medya hesapları büyük ilgi görmeye devam ediyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı