Ceyda Ateş Ekranlara Geri Döneceğini Açıkladı

Bir süredir Amerika’da yaşayan oyuncu Ceyda Ateş sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile Türkiye’ye ve ekranlara döneceğinin müjdesini verdi.
Takip et
Ceyda Ateş Ekranlara Geri Döneceğini Açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2018 yılında Buğra Toplusoy ile dünyaevine giren güzel oyuncu Ceyda Ateş evliliğinin ardından Amerika’ya yerleşmişti. Oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile Türkiye’ye geri döndüğünü ve ekranlara da geri döneceğinin müjdesini hayranlarına verdi.

Adını Feriha Koydum dizisi ile çıkış yakalayan güzel sanatçıyı bu kararının ardından ilk tebrik eden aynı dizide rol aldığı oyuncu Hazal Kaya oldu.

'DİZİ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADIK'

Ateş sosyal medya hesabından hayranlarına “Sizlere bir sürprizim vardı. Şimdi bunu açıklama zamanı. Çok yakında yeniden evlerinize misafir olacağım. Ülkeme döndüm ve dizi çalışmalarına başladım. Star TV ekranlarında 'Çocuk' dizisi ile sizlerle buluşacağız. Yeniden buluşacağımız için çok heyecanlıyım ve umarım beni özlemişsinizdir” notu ile müjdeyi verdi.

Ateş'in oynayacağı dizinin konusu ise kadın draması türünde olduğu açıklandı. Dizide çocukları için mücadele eden 5 annenin ayrı  hayat hikayeleri anlatılacak.

Ceyda Ateş Ekranlara Geri Döneceğini Açıkladı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.