Çeşme Belediyesi 10 milyon liralık arsayı satışa çıkardı!

Mülkiyeti Çeşme Belediyesi’ne ait olandeki taşınmaz için arsa satışlesi yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlananle ilanında, mülkiyeti Çeşme Belediyesinde olan ve İsmet İnönü Mahallesi’nde yer verilen taşınmazın satışı yayımlandı. İlanda arsanın muhammen satış bedelinin 10 milyon lira olması ise dikkat çekti.
Takip et
Çeşme Belediyesi 10 milyon liralık arsayı satışa çıkardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bugün yayımlanan Resmi Gazetele ilanında, Çeşme ilçesi İnönü Mahallesi sınırları içerisinde yer verilen taşınmazın, 2886 sayılı Devlet İhale Yasasının 35. maddesinin (a) bendine göre kapalı teklif usulüle ile satılacağı duyuruldu.

İHALE ÖĞLEDEN SONRA YAPILACAK

Çeşme Belediyesi Ana Hizmet Binası Meclis Salonunda,le komisyonunca 16 Kasım 2021 tarihinde saat 14.00 itibari ile yapılacak olanleyi kazanan kişi ya da kurumdan taşınmazın satış bedeli,le onayının alıcıya tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde peşin olarak tahsil edilecek.

BEDELİ 10 MİLYON LİRA

6392 parsel içerisinde yer verilen arsanın büyüklüğü 3 bin 551 metrekare olarak açıklanırken, fiili vaziyeti ise boş olarak yer aldı. Arsanın muhammen satış bedeli ise 10 milyon lira olarak ilanda yer alırken,leye katılmak isteyen kişilerin ödeyecekleri geçici teminat bedeli ise 300 bin TL olarak söylendi.

Kredi Hesaplama

Kredi Türü

Kredi Vadesi

HEMEN HESAPLA

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.