adplus-dvertising

Çeşitli suçlardan aranan 3 kişi yakalandı

Eskişehir’de haklarında çeşitli suçlardan aranma, hapis ve para cezası bulunan 3 şüpheli, çok sayıda çalıntı malzeme, tabanca ve uyuşturucu madde ile yakalandı.
Takip et
Çeşitli suçlardan aranan 3 kişi yakalandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgilere göre, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince aranması olan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Çalışmalar neticesinde S.A., Ö.K. ve C.Ç. adlı zanlılar yakalandı.

Çeşitli suçlardan aranan 3 kişi yakalandı

Zanlılardan Ö.K.’nin ‘Suç Eşyasının Satın Alınması ve Kabul Edilmesi’, ‘Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Bulundurmak’ ve ‘Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme’ suçlarından aranmasının olduğu ve üstünde 3,23 gram metamfetamin, 6 tane sentetik hap, 1 tane tabanca ve 5 tane mermi ele geçirildiği öğrenildi. Yakalanan zanlıdan çalıntı olduğu değerlendirilen bisiklet ve cep telefon da ele geçirildi. Öte Yandan Ö.K. adlı zanlının ikametinde hırsızlık malzemeleri olabileceği şüphesi üstüne yapılan aramada çalıntı olduğu değerlendirilen 3 tane bisiklet, 1 tane elektrikli bisiklet, 1 tane Scooter, 1 tane tüfek ve 1 tane tabanda ele geçirildi.
Zanlılardan S.A.’nın ‘Güveni Kötüye Kullanma’ suçundan toplam 3 bin TL kesinleşmiş para cezasının bulunduğu, C.Ç.’nin ise ‘Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkındaki Yasaya Muhalefet’ suçundan toplamda 10 ay 3 gün kesinleşmiş hapis cezası ile 500 TL para cezası olduğu öğrenildi.

Zanlılar emniyetteki işlemlerinin sonrasında adliyeye sevk edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.