Cesetleri günler sonra evlerinde bulundu! Karısını öldürüp intihar etmiş…

Rize’de yakınlarının ulaşamadığı Özdemir çifti evlerinde silahla vurulmuş biçimde ölü olarak bulundu. Olayın üstünden birkaç gün geçtiği tespit edilirken Adem Özdemir’in silahla eşi Nebahat Özdemir’i öldürdükten sonra intihar ettiği öngörülüyor.
Takip et
Cesetleri günler sonra evlerinde bulundu! Karısını öldürüp intihar etmiş…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, akşam saatlerinde merkeze bağlı Camiönü Mahallesi’nde yaşandı.

YAKINLARI HABER ALINAMAYINCA EVE GİRİLDİ

Bir apartmanın 6. katında oturan 68 yaşındaki Adem Özdemir ve 57 yaşındaki eşi Nebahat Özdemir’den haber alamayan yakınları polise bildirdi. Oturdukları daireye çıkarak çilingir ile kapıyı açan güvenlik kuvvetleri, çifti evinin oturma odasında hareketsiz bir biçimde olduğunu gördü.

ÖNCE CİNAYET, SONRA İNTİHAR

112 Acil Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk araştırmada öldükleri anlaşılan çiftin tabanca ile vurulduğu belirlendi. Olayın üstünden birkaç gün geçtiği tespit edildi. Yapılan araştırmalarda ele geçirilen bulgulara göre Adem Özdemir’in eşi Nebahat Özdemir’i öldürdükten sonra intihar ettiğinin düşünüldüğü öğrenildi. Öte yandan, mutfakta ocakta bulunan tencerenin de yandığı ve şans eseri yangın çıkmadığı söylendi.

Çiftin cenazeleri olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının yaptığı araştırmanın sonrasında Rize Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğüne kaldırıldı. Olayla alakalı inceleme başlatıldı.

Cesetleri günler sonra evlerinde bulundu! Karısını öldürüp intihar etmiş…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.