Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Sosyal medya platformunda ünlenen Ceren Yaldız, TikTok üzerinden çektiği videolarla büyük bir kesime hitap etmeyi başardı ve 6 milyondan fazla takipçi kazandı. Kendine atılan iftiralar nedenle TikTok'a ara veren Ceren Yaldız, son günlerde sosyal medya üzerinden yayılan hamile olduğu iddialarıyla adından söz ettiriyor. Peki, Ceren Yaldız'a atılan iftira ne? Ceren Yaldız kaç yaşında?
Takip et
Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TikTok platformuyla ünlenen ve birçok takipçiye sahip olan Ceren Yaldız hamile mi sorusuyla gündemdeki yerini almış durumda. Son dönemlerde sosyal medya fenomenleri arasında çok takip edilen ve açmış olduğu Youtube kanalıyla da ön plana çıkmayı başardı. Fakat sosyal medyada hamile olduğu iddialarıyla adından söz ettiriyor.  İşte, Ceren Yaldız hamile mi sorusunun detaylı cevabı…

Ceren Yaldız Kaç Yaşıda

7 Şubat 2002 tarihinde Bursa’da doğan Ceren Yaldız 19 yaşındadır.

Ceren Yaldız Eğitimi Ne?

Ceren Yaldız liseyi bitirmiş ve lisans yani üniversite eğitimine devam etmektedir. Büro yönetimi okurken sınıfta kalan Ceren Yaldız daha sonra radyo televizyona geçmiş ancak o da yarım kalmıştır. Açıktan okuyor.

Ceren Yaldız Boyu ve kilosu

Ceren Yaldız Boyu: 1.68 cm  Kilosu ise  52 kg

Ceren Yaldız Kimdir?

Ailenin tek çocuğu olan Ceren Yaldız babasını 2,5 yaşındayken kaybetmiştir. Ceren Yaldızi sosyal medya paltformu olan TikTok uygulamasında farklı konsept ve ilginç videolarıyla ön plana çıkmış ve Youtube kanalı açmıştır. Youtube kanalında makyaj videoalrı ve vloglar çeken Ceren Yaldız takipçi ve hayran kitlesini arttırmış ve en çok takip edilen TikTok kullanıcıları arasında yer almış ve çeşitli ödüller kazanmıştır. Halen TikTok, Youtube ve İnstagram gibi çeşitli platformlarda aktif olarak paylaşımlar yaparak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ceren Yaldız’ın en sevdiği ve sürekli takip ettiği sosyal medya fenomeni Lea Elui adından Fransız bir ünlüdür.

Ceren Yaldız Hamile mi?

Ceren Yaldız hamile mi sorusu ise yalnızca iddialar üzerine gündeme gelmiş bir konu. Ünlü fenomenin hamile olmadığı biliniyor.

Ceren Yaldız’a Atılan İftira ne, Neden TikTok ara verdi?

Şarkı çıkarmaya hazırlanan sosyal medya fenomenlerinden Ceren Yaldız, Bi’Başka’da Melisa Berkalp’in konuğu oldu. Yaldız, yeni şarkısının yolda olduğunu duyurdu. Sosyal medyanın karmaşık dünyasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan Ceren Yaldız, özel hayatına ve kariyerine dair bilinmeyenleri yanıtladı. Sosyal medyanın en popüler platformlarından TikTok’ta 6.3 milyon takipçiye ulaşan Ceren Yaldız, “İftiraya uğradım!” dedi ve sosyal medyaya ara vermek zorunda kalma nedenini itiraf etti!

Sosyal medyanın en popüler platformlarından TikTok’ta 6.3 milyon takipçiye ulaşan Ceren Yaldız,”Sosyal medya üzerinde iftiraya uğradım ama yine de sessizliğimi korudum, fazla konuşma gereği duymadım. Çünkü bir olay üzerinde ne kadar fazla konuşursanız o kadar fazla büyütmüş olursunuz. Açıkçası bazı olaylar beni çok fazla yormuştu o yüzden ara vermek istedim. Şu an gerçekten mutluyum iyi geldi.” ifadelerini kullanarak iftiraya uğradığı için bir süre sosyal medyaya ara vermek durumunda kaldığını itiraf etti.

Geçirdiğin zorlu dönem ne anlamda zordu senin için? Neden sosyal medyadan uzak kalacak kadar etkiledi seni?

Sosyal medya üzerinde iftiraya uğradım ama yine de sessizliğimi korudum, fazla konuşma gereği duymadım. Çünkü bir olay üzerinde ne kadar fazla konuşursanız o kadar fazla büyütmüş olursunuz. Açıkçası bazı olaylar beni çok fazla yormuştu o yüzden ara vermek istedim. Şu an gerçekten mutluyum, iyi geldi.

Çok fazla bulaşan oluyor mu sana bu camiada?

Evet, yaklaşık 1 ay önce neredeyse herkes salladı dediler genelde ve yayın açıp benim hakkımda konuştular, tam tabiri ile salladılar yani.

Hiç beklemediğin kişilerden aldın sanırım bu yorumları.

Evet, sen de mi falan oldum.

Ailen sosyal medyadaki ününü nasıl karşılıyor?

İlk başlarda, ben ortaokula giderken annem sevmiyordu. Boş işler ile uğraşıyorsun artık uğraşma derslerine çalış diyordu. Derslerime de çalışıyordum ama fazla çekici gelmiyordu. Kimseye de gelmez zaten herhalde özellikle ortaokulda iken. O zamanlar Musically uygulaması vardı adı TikTok olmadan önce ve ben sürekli orada video çekiyordum. Annem ile bu yüzden hep tartışma yaşıyorduk. Odama girip ağlıyordum annem bağırıyor diye ama ben gözyaşlarımı silip tekrar video çekmeye devam ediyordum. Bu şekilde patladı gitti işte. Kimse bunu yapabileceğime inanmıyordu. Sen mi yapacaksın diye ortaokulda da lisede de her zaman söylüyorlardı.

“CEREN BİLEKLERİNİ KESTİ DEDİLER”

Gündemde sürekli senin bu bileklerini kesme olayın dönüyor. Ceren bileklerini kesti, Ceren öldü mü falan gibi haberler çıktı. Bunlar ile ilgili neler söylemek istersin?

TikTok’ ara verdiğim dönemde herkes sosyal medyada Ceren bileklerini kesmiş hatta onu biri kurtarmış gibi şeyler söylendi. Ruhsal olarak kendime bazen çok zarar veriyorum ama bedensel olarak asla vermem. Kendimi geçtim, beni seven insanlar var, bir ailem var. Hatta şöyle bir durum oldu o süreçte; saçlarımda kaynaklarım vardı onları kestim ve benim fam kitlem de benimle birlikte saçlarını kesti ve ben bundan gerçekten çok etkilendim, gözlerim doldu.

TikTok’ta bu tarz söylemler çok fazla oluyor. Bir gün araba çarptı, kaza yaptı diyorlar, bir gün ölüm haberi geldi, hastane de falan diyorlar. Benim hakkımda beş altı kere bu tarz haberler çıktı, sadece benim hakkımda da değil.

Eski bir dostum. Bir yayın açıp mesajlarımı göstermişti. Ben her zaman destek olmaya çalışmıştım ona. Yayın beni kötülemek için yapılmıştı ve yok artık demiştim. Zaten bunun öncesinde de kulağıma farklı farklı kötü şeyler gelmeye başlamıştı senin hakkında plan yapıyorlar, evde toplanıyorlar, çok büyük linç geliyor diye. Yapacak bir şey yok toplansınlar bu onların seviyesini gösterir dedim benim hakkımda konuşarak. Üzerine de o yayını görünce yok artık ben yolun başından beri sana destek olan kişiyim, birlikte aynı yatakta uyuduk, İstanbul’a geldik bu kadar basit olmamalı dedim ve sonra üzüldüğüm bir olay gerçekleşti. Yayın açıp söylemek istemediğim bir şeyi söyledim.

Ceren Yaldız Instagram ve TikTok hesabı

Instagram hesabı: cerenyaldz

Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Ceren Yaldız Annesi Kimdir?

Geniş bir hayran kitlesi bulunan fenomen olan Ceren Yaldız’ın annesi çok merak ediliyor ve hayranları annesini görmek istiyor. Daha önce Ceren Yaldız annesiyle birlikte TikTok videosu çekmişti. Annesini adı Habibe.

Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Ceren Yaldız Nerede Yaşıyor?

Bursa’da yaşayan Yaldız, TikTok, Youtube ve İnstagram’da popüler olmasıyla birlikte Bursa’dan Antalya’ya taşınmıştır.

Ceren Yaldız’ın Makyajsız Hali

Bütün ünlü kadınların ortak yönü makyajsız hallerinin merak ediliyor olması galiba.

Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Ceren Yaldız’ın Eski Hali, Çocukluk Hali

Ceren Yaldız hakkında bir diğer merak konusu güzel fenomenin eski halinin nasıl olduğu konusudur.

Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Ceren Yaldız Sevgilisi Kimdir?

Ceren Yaldız TikTok fenomenleri arasında yer alan Kürşat JUAN ile bir dönemler sevgiliydi ve beraber TikTok videoları çekiyorlardı. Ancak sevilen iki yollarını ayırdıktan sonra ikiliyi sevenler tekrar sevgili olmalarını istediler ancak böyle bir durum söz konusu bile olmadı. TikTok videoların sürekli birbirlerine yakıştırılan çiftin halen birbirini sevdiğini ifade eden hayranları ikiliye ait videoları kolaj haline getirip paylaşıyorlar.

Birçok videoda sevgilin var mı diye sorular sorulmuştur. Sorulara sevgilim yok diyerek cevap vermiştir.

Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Ceren Yaldız’ın Kendi Videosundan Bilgiler

Ceren Yaldız Gratis ve Flormar gibi yerlerden makyaj alışverişini yaptığını söylüyor. Hoşlanmadığı şeyler, haksızlığa uğramak, birinin kendine saygısız davranması, küfürlü ve kendisine emir vererek konuşulmasıdır.

Kahve ve çikolatayı çok seviyor. Bursa’da ailesiyle yaşarken yaşamak istediği şehir olan İstanbul’a 2019 yılında taşınmıştır.

Kendisinden şikâyetçi olduğu huyu takıntılı olması ve herkes eğlenirken bir anda modunun düşmesidir. Sinirlendiği zaman elinde olmadan kendine ve çevresinde bulunan eşyalara zarar verdiğini söylüyor. Aslında kendisiyle barışık olduğunu söylüyor. Takım olarak Galatasaray’ı tutmaktadır. Daha önce Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’u da tutmuştur ve Galatasaray’ı benimsemiştir.

Keyif aldığı şey sevdikleriyle vakit geçirmektir. H&M ve Koton gibi yerlerden alışveriş yapmaktadır. Lisedeyken en sevdiği ders edebiyattır. Şimdilerde İstanbul’da yalnız yaşamaktadır.

Ceren Yaldız’ın Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraflar

Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler Ceren Yaldız hamile mi? Ceren Yaldız hakkında merak edilenler

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.