Ceren Özdemir’in Arkadaşları En Sevdiği Şarkıyı Söyledi

Ordu’da cinayete kurban giden Ceren Özdemir’in en sevdiği şarkı, doğum gününde arkadaşları tarafından gözyaşları içinde seslendirildi.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan Ceren Özdemir cinayetinin ardından üç gün geçti. Arkadaşları tarafından doğum günü için plan yaptığı öğrenilen Ceren Özdemir, yeni yaşına giremeden hayata veda etti. Bu özel günde Ceren’i unutmayan arkadaşları, ABD’li şarkıcı Josh Groban’ın ‘You Raise Me Up’ isimli şarkısını ağlayarak söylediler. Doğum gününü, Ordu Üniversitesi’nde Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi öğrencisi Ceren Özdemir’in sınıfında kutlayan arkadaşları, yoklamada ismi okunduğunda ‘Her zaman aklımızda ve kalbimizde’ diyerek Ceren’i hiçbir zaman unutmayacaklarını ifade ettiler. Arkadaşlarının talebi üzerine Ceren’in adını üniversitede yaşatacaklarını belirten Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan anma töreninde derin üzüntü içinde olduklarını ifade etti.

KATİLİ “PİŞMAN DEĞİLİM” DEMİŞTİ

Ordu’nun Altınordu ilçesinde evinin önünde kalbinden bıçaklanarak öldürülen üniversite 3. sınıf öğrencisi ve bale eğitmeni Ceren Özdemir, saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını yitirdi. Zayıf göründüğü için Ceren’i hedef aldığını belirten katil zanlısı Özgür Arduç’un 14 yıl önce de bir çocuğu bıçakladığı ortaya çıktı. Sorgusunda soğuk kanlı ifadelere yer veren Arduç, ‘Öldürmek istedim, bunun için bir süredir hazırlık yapıyordum. Silah alacaktım fakat para bulamayınca bıçakta karar kıldım. Ceren’i de zayıf göründüğü için seçtim. Evine kadar yaklaşık 4 kilometre takip ettim ve uygun zamanı bulunca öldürdüm. Pişman değilim.’ dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı