Ceren Kaplakarslan Bebeğini ABD’de Doğuracak

Geçtiğimiz haftalarda iş insanı sevgilisi Temel Kankıran'dan şiddet gören Rafet El Roman'ın eski eşi Ceren Kaplakarslan, bebeğini ABD'de doğurmaya karar verdi.

Geçtiğimiz haftalarda iş insanı sevgilisi Temel Kankıran’dan şiddet gören ve ölümün kıyısından dönen Ceren Kaplakarslan, Temel Kankıran’a dava açmıştı. Uyguladığı şiddet yüzünden hapse giren Kankıran ile çocuklarının doğumu yaklaşan Ceren Kaplakarslan, Türkiye’den uzakta, ABD’de doğum yapmaya karar verdi.


CEREN KAPLAKARSLAN BEBEĞİNİ ABD’DE DOĞURACAK

Rafet El Roman’ın eski eşi Ceren Kaplakarslan, Temel Kankıran’dan gördüğü şiddet sonrasında bebeğini ABD’de doğurmaya karar verdi. Kaplakarslan’ın avukatları yaptıkları açıklamada Kaplakarslan’ın ABD’de doğum yapmak istemesinin tek amacının bebeğinin doğumunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek için ABD’ye gitme kararı aldığını belirtti.

Ceren Kaplakarslan’ın avukatlarının yaptığı açıklamanın tamamı şöyle: Ceren Kaplakarslan ile sanık Temel Kankıran, bekâr ve yetişkin iki birey olarak yaklaşık 2.5 yıl duygusal bir ilişki yaşamıştır. Bebek sahibi olmayı kararlaştırmış ve bu bebeğin dünyaya gelmesi konusunda tam bir mutabakat içinde olmuşlardır. Müvekkilimizin tek amacı bebeği sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmektir.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı