Ceren Hindistan, eski sevgilisini sert uyardı “sokağa adım atamazsın”

Oyuncu Ceren Hindistan, kendisi için koruma ve konuşmama kararı aldıran eski sevgilisi Ümit Aslan’a, “Açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın’ diye gözdağı verdi.
Takip et
Ceren Hindistan, eski sevgilisini sert uyardı “sokağa adım atamazsın”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ceren Hindistan ve çocuğunun babası Ümit Aslan arasında gerilim artıyor. Meşhur model Aile Mahkemesi’ne başvurarak kendisi ile ilgili bir ay süreyle koruma kararı ve konuşmama yasağı aldıran Ümit Aslan’a tepki gösterdi.

32 yaşındaki Hindistan, eski sevgilisine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile dikkatleri üstüne çekti.

“Erkek diyerek ortada gezen bir müsveddenin bana karşı koruma kararı çıkarmasına saatlerdir kahkaha atıyorum. Yavrum bu kadar mı korktun benden Aslan parçası…”

“Daha bir şey açıklamadım. Esas açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın, biliyorsun. Aslan olmuş kedicik. Neyse bir ay süreyle korun bakalım…”

Ceren Hindistan, eski sevgilisini sert uyardı “sokağa adım atamazsın”

“Şunu da söyleyeyim; mayın basana kadar sessizdir. Damarıma basmaya devam edersen esas o zaman miyavlatırım. Firma hesabından da devamlı sayfamda geziyorsun…”

“Azıcık git soluklan, bir su iç, bir yemek ye. Merak etme senin gibi yazıp geri vites yapıp silmiyorum. Kalıyor sayfamda, istediğin zaman girip görürsün.”

“Elimde tarihiyle dayak yediğim fotoğraflardan tutun da sığındığım otel sahiplerinin şahitlik beyanlarına kadar her şey elimizde var. Ben var sayımlarla değil belgelerle hareket ederim”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.