Cep Telefonu, Cebinde Patladı

Adıyaman’ın Sincik ilçesi Söğütlübahçe köyünde yaşayan Hasan Öner (32), cebine koyduğu telefonun patlamasıyla büyük şok yaşadı. Sağ bacağının üzerindeki cepte patlayan cep telefonu, Öner’in bacağından ağır yaralanmasına neden oldu.

Adıyaman’ın Sincik ilçesi Söğütlübahçe köyünde yaşayan Hasan Öner (32), her sabah olduğu gibi çalıştığı tekstil atölyesine gitmek için evden ayrıldı. Tam servise bineceği sırada bir patlama sesi duyduğunu söyleyen Öner, etrafına baktığını fakat o anda bacağında bir yanma olduğunu fark ettiğini söyledi.

BACAĞINDAKİ PATLAMA SEBEBİYLE ÜZERİ TUTUŞTU

Tekstil işçisi Hasan Öner, işe gitmek için bindiği servise adım atacağı sırada patlayan cep telefonuyla neye uğradığını şaşırdı. Patlamanın sesini duyan serviş şoförü ve etraftaki mahalle sakinleri Öner’in yanmakta olan bacağına, kovalarla getirdikleri suları dökerek müdahale ettiler.

Cep Telefonu, Cebinde Patladı

Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, Öner’i hastaneye götürdü. Tedavisi yapılan Öner’in bacağında yara ve yanıklar oluştu. Olay sonrası AA muhabirine açıklama yapan Öner, sabah işe gitmek için evden çıktığı ve servis aracına binerken cep telefonunun patladığını, etraftaki insanların kendisine yardım ettiğini söyledi. Evdeki telefonlardan da artık korktuğunu söyleyen Öner, en az 1 ay çalışamayacağını söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı