Cep Telefonu Bayiindeki Terörün Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ataşehir’de bir GSM bayiini basan saldırganlar çalışanı dövmüş, bir kişi de yerdeki adama ateş etmişti. O dehşet anlarının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul Ataşehir’de,  iddiaya göre aldıkları cep telefonu hattı iki gün boyunca açılmayan şahıslar, telefon bayiini bastı. Saldırganlar çalışan A.Y.’yi önce tekme tokat dövdü, ardından bir şahıs yerde yatan şahsı silahla vurdu.

SİLAHINI ÇEKİP VURDU

Olay 8 Ağustos günü Ataşehir’de meydana geldi. İddiaya göre telefon bayiinden aldıkları cep telefonu hattı iki gün boyunca açılmayan şahıslar telefon açarak çalışana durumu anlattı. Çalışanla telefonda tartışan şahıslar ardından iş yerine geldi. Tartıştıkları şahsa tepki gösteren şahıslar ardından tekme ve yumruklarla şahsa saldırdı. Şahıs aldığı darbelerle yere düşerken, bu sırada saldırganlardan biri yerde yatan şahsı silahla vurdu. Şahıs yaralanarak hastaneye kaldırılırken, saldırganlar kaçtı.

HER ŞEY KAMERADA

Olayla ilgili çalışmalara başlayan Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 5 kişiyi gözaltına alırken, olayda kullanılan silah da ele geçirildi. Adliyeye sevk edilen saldırganlardan silahla yaralama olayını gerçekleştiren şahıs tutuklandı. Dehşet anları ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde şahıslar iş yerine geliyor. Ardından tekme tokat şahsa saldırıyor. Bu sırada bir kişi belindeki silahı çıkararak şahsı silahla vuruyor. Şahıs acılar içinde kıvranırken saldırganlar iş yerinden ayrılıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı