adplus-dvertising

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi nerede çekildi? Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu konusu, oyuncuları

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. 2019 senesinde vizyona giren Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi oyuncuları arasında Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun gibi pek çok isim yer alıyor. Peki Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi nerede çekildi? Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar…
Takip et
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi nerede çekildi? Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu konusu, oyuncuları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Naim Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck’in hayat verdiği filmde Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu, Renan Bilek ve Bülent Alkış da rol aldı.

17 yapımı Onur Saylak’ın senaryosunu yazdığı filmi Daha’daki Gaza rolünü oynayan Hayat Van Eck, bu performansından dolayı 24. Adana Altın Koza Film Festivali’nde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülü başta olmak üzere bir çok ödül kazandı.

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu üstleniyor. Filmde ünlü sporcunun hayatı anlatılıyor.

2019 senesinde vizyona giren Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi nerede çekildi?

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi nerede çekildi? Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu konusu, oyuncuları

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin çekimleri, Avustralya’nın Melburn şehriyle, Bulgaristan, Türkiye, Moskova, Brezilye, İngiltere ve ABD’de yapıldı.

Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan filminin çekimleri Kırcali, Momçilgrad ve Sofya’da yapıldı ve bazı sahneleri ise Türkiye ve Azerbaycan’da çekildi. Film 2019 senesinde vizyona girdi.

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU FİLMİ KONUSU

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatı anlatılıyor.

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU OYUNCULARI

Hayat Van Eck – Naim Süleymanoğlu

Yetkin Dikinciler – Süleyman Süleymanoğlu

Selen Öztürk – Hatice Süleymanoğlu

Gürkan Uygun – Enver Türkileri

İsmail Hacıoğlu – Mehmet Tunç

Uğur Güneş – Cemal Tunalı

Renan Bilek – Remzi

Barış Kıralioğlu – Turgut Özal

Bülent Alkış – Atalay Göktuna

Levent Ülgen – Can Pulak

Berat Yenilmez – Selim Egeli

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.