Cennetten Çiçek şarkısını kim söylüyor? İşte Cennetten Çiçek şarkı sözleri

Zehra ve Alper Eğri'nin remixini yaptığı 'Cennetten Çiçek' şarkısı bir akıma öncü oldu. Sosyal medya 'Cennetten Çiçek Topluyorum' şarkısıyla çalkalanıyor! Hayranı oldukları futbolculara, sanatçılara veya yakın arkadaşlarının görüntülerinden oluşan videonun fon müziğine Cennetten Çiçek şarkısı ekleyerek paylaşmak, internet dünyasının yeni 'trend'lerinden biri oldu. Zehra Gülüç kimdir, kaç yaşında, sosyal medya hesabı ne? 'Cennetten Çiçek akımı nedir?', 'Cennetten Çiçek Topluyorum şarkısını kim söylüyor? İşte Cennetten Çiçek şarkı sözleri...

Online müzik platformlarında son günlerin popüler şarkısı sosyal medyada da yoğun ilgi görüyor. Birçok kafe ve mekanda sıkça duyulan şarkı, yeni bir akıma da neden oldu. Kullanıcılar, sevdikleri kişilerin görüntülerine bu şarkıyı ekleyerek Instagram, Twitter, Facebook, Whatsapp gibi mecralarda paylaşıyor. ‘Cennetten Çiçek şarkı sözleri’ haberimizde…

CENNETTEN ÇİÇEK ŞARKISI NASIL POPÜLER OLDU?

Son günlerde sıkça paylaşılan şarkı aslında Ekim 2019’da dijital müzik platformlarında çeşitli şarkıcılar tarafından yorumlanarak müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Özellikle Youtube’da çok sayıda remiks çalışması da bulunan şarkı, Süper Lig’in 3 ay aradan sonra yeniden başlamasının ardından, futbolseverlerin takımlarına ve futbolcularına sevgilerini göstermek için kullanıldı.

Fenerbahçeli futbolcu Luiz Gustavo’nun Kayserispor filelerini havalandırdığı gol, ertesi gün taraftarlar tarafından ‘Cennetten Çiçek Gustavo’ şeklinde paylaşıldı. Gustova’nun saha içi performanslarından oluşan videolara bu şarkıyı montajlayan sarı-lacivertliler, sosyal paylaşım sitelerinde sıkça paylaştı. Diğer taraftarlar da benzer örnekler yapmaya başlayınca, şarkı bir anda ‘trend’ oldu.

Mustafa Kemal Atatürk, Ekrem İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu, Recep Tayyip Erdoğan gibi siyasilere de uyarlanan ‘Cennetten Çiçek akımı’, sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gördü.

CENNETTEN ÇİÇEK ŞARKISINI KİM SÖYLÜYOR? ZEHRA GÜLÜÇ KİMDİR?

Söz ve müziği Koray Albayrak ile Enes Yıldırım’a ait olan Cennetten Çiçek şarkısı, birçok kişi tarafından seslendirildi ve klibi çekildi. Şarkının çeşitli remiks versiyonları da yoğun ilgi görmüş durumda.

Şarkının sosyal medyada ‘trend’ haline gelen ve en çok paylaşılan versiyonu ise, genç şarkıcı Zehra Gülüç’ün seslendirdiği ve Alper Eğri’nin remikslediği Cennetten Çiçek şarkısı olarak dikkat çekiyor.

Cennetten Çiçek şarkısını, Zehra Gülüç’ün haricinde seslendirenler arasında göze çarpan diğer isimse Bilal Sonses. Şarkıyı, kişisel Youtube hesabında akustik yorumuyla paylaşan başarılı şarkıcı, 20 milyona yakın kez tıklandı.

Zehra Gülüç 20 yaşında.

İnstagram hesabı : @zehraguluc

Youtube kanalı : youtu.be/SGh9oZxp8R8

Cennetten Çiçek şarkısını kim söylüyor? İşte Cennetten Çiçek şarkı sözleri Cennetten Çiçek şarkısını kim söylüyor? İşte Cennetten Çiçek şarkı sözleri

BİLAL SONSES KİMDİR?

Bilal Sonses, 28 Ekim 1989 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise eğitimini Fatih’te tamamlayan Sonses, turizme olan merakından dolayı Mehmet İhsan Mermerci Turizm Otelcilik Lisesi’ne kayıt olmuştur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde’ ön lisans, daha sonra Düzce Üniversitesi’nde lisans eğitimi alarak mezun olmuştur.

Bilal Sonses, hayatını değiştirecek olan Youtube’da 2015 yılında kendi isminde bir kanal açmıştır. Bu Youtube kanalına kendi bestelerini yüklemiş ayrıca söylediği cover parçaların videolarını da yüklemiştir. Bu videolar ile tanınmaya başlayan şarkıcı, Ayla Çelik’in Bağdat isimli parçasını seslendirdiği videoyla büyük ilgi gördü.

Bilal Sonses’in Youtube kanalının 1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Netd müzik şirketiyle yaptığı anlaşma ile ‘Son Olarak İki Kelime’ adlı şarkısını yayınlanmış ve kendi rekorunu kırmıştır.

Müzikseverlerin uzun zamandır albüm beklentileri içinde oldukları Bilal Sonses, albümle aynı ismi taşıyan ‘Öpesim Var’ isimli şarkısına Cem Kılıç yönetmenliğinde klip çekti. Klibe başarılı oyuncu Ecenur Erik eşlik etti.

Son olarak ‘Cennetten Çiçek’ şarkısı ile büyük yankı uyandıran genç şarkıcı, sosyal medyada da kendinden sıkça söz ettirmektedir.

1989 doğumlu olan Bilal Sonses, 2020 yılı itibariyle 31 yaşındadır.

ALBÜMLERİ

İkimiz de Bilemedik
Derdime Dermanım Akustik
Yak
Öpesim Var
İki Kelime

POPÜLER ŞARKILARI

İki Kelime
Elin Olamam
Sana Bir Şey Olmasın
Sol Yanım
Ansızın
İçimdeki Sen
Ev Boş
Sevda
Eden Bulur
Yanarım
Ziyanı Yok
Helal Etmiyorum
Unuttum İşte
Keskin Bıçak
Aşk Lütfen Gel
Zor Bela

CENNETTEN ÇİÇEK ŞARKI SÖZLERİ

Bir başıma koyup gitme yar
Önümüzde baharlar var
Aldanma geçer ayazlar
Sensiz bana dünya dar
Kapanmıyor açtığın yaralar
Hesabını sorar yaradan

Acılara yürüyor korkmuyorum
Arada bir kalbini yokluyorum
Cennetten çiçek mi topluyorum
Herkesi sen gibi kokluyorum
Ama sen başka bir kollarda
Sana sarhoşum yollarda
Kaybolmuş bir gençliğim var da
Alacaklıyım yıllardan

Yolum hem yokuş hem karanlık
Derdime dert ekleme dön artık
Gittiğinden beri peşimde yalnızlık
Kim dost kim düşman tanıdık
Hep yalancı sözlere inandık
Güvendik olur olmadık

Acılara yürüyor korkmuyorum
Arada bir kalbini yokluyorum
Cennetten çiçek mi topluyorum
Herkesi sen gibi kokluyorum
Ama sen başka bir kollarda
Sana sarhoşum yollarda
Kaybolmuş bir gençliğim var da
Alacaklıyım yıllardan

Söz ve Müzik: Koray Albayrak, Enes Yıldırım

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı