Cennet Mahallesi Metrobüs Durağında Asansör ve Merdiven Eziyeti

Küçükçekmece Cennet Mahallesi metrobüs durağında 2 haftadır bozuk olan asansör ve yürüyen merdiven, vatandaşları çileden çıkardı.

Küçükçekmece Cennet Metrobüs alt geçidinde yer alan yürüyen merdiven ve asansörün bozuk olması insanlara zor anlar yaşarttı. Asansörün günlerdir bozuk olması sebebiyle özellikle engelli vatandaşlar güçlük çekti. Cep telefonu tarafından kaydedilen bir görüntüde tekerlekli sandalyede olan bir vatandaş, diğer vatandaşların yardımı ile merdivenden indirildi.


2 HAFTADIR BOZUK

Son günlerde yoğunluk meydana gelmesi haberleri ile gündemden düşmeyen metrobüslerin problemine bir yenisi daha ilave edildi. Küçükçekmece Cennet Metrobüs Durağı’na giden alt geçitteki asansörler ve yürüyen merdivenin söylentiye göre yaklaşık 2 haftadır bozuk olması insanlara zor anlar yaşattı.

ENGELLİ VATANDAŞ MERDİVENLERDEN İNDİRİLDİ

Özellikle engelli bireylerin metrobüse geçişini rahatlatan asansörün de bozuk olması dikkatlerden kaçmadı. Bir vatandaşın cep telefonu kamerası ile görüntülediği, tekerlekli sandalyede engelli vatandaşı diğer vatandaşların merdivenlerden taşıyarak indirmesi görüntüsü de vaziyetin önemine bir kez daha dikkat çekti. Uzun zamandır bozuk olan metrobüs asansörünün önüne derme çatma bırakılan bir duba ile kağıda ‘Geçici olarak servis dışıdır’ yazısı yapıştırıldı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı