Cengiz Ünder: Roma’da Uzun Yıllar Oynamak İstiyorum

Roma ile kısa süre önce sözleşme yenileyen ve kazandığı para iki katına çıkan Cengiz Ünder, “Roma’da uzun yıllar oynamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Serie A ekiplerinden Roma’da ülkemizi temsil eden Cengiz Ünder, geçtiğimiz günlerde kulüple sözleşmesini yenilemişti. Roma TV kanalına özel bir röportaj veren Ünder, “Roma’da uzun yıllar oynamak istiyordum. Yeni sözleşmeyle birlikte bunu gerçekleştirmiş olduk” ifadelerini kullandı.

YENİ TOTTİ OLMA YOLUNDA

Roma’da daha yapacağı çok şey olduğunu belirten Ünder, İtalya’da olmaktan duyduğu mutluluğu da dile getirdi. Ünder, “Yeni kontrat imzaladığım için çok mutluyum. Roma ile kazanacağım daha birçok zafer var” diye konuştu. Kendisine güvenen herkese teşekkür etmeyi de unutmayan Ünder, “Kendimi en iyi şekilde hazırladım ve çok iyi hissediyorum. Bu sezon elimden ne geliyorsa yapmaya ve güzel futbol oynamaya devam etmek istiyorum. Uzun yıllar Roma formasını giymek istiyorum” dedi. Ünder’in bu sözleri Roma’nın uzun yıllar formasını giyen ünlü futbolcu Francesco Totti’yi hatırlattı.
Cengiz Ünder: Roma’da Uzun Yıllar Oynamak İstiyorum

“PAS FUTBOLUNA ISINDIM”

Roma’nın yeni teknik direktörü Paulo Fonseca ile yepyeni bir futbol sistemine geçtiklerine de değinen Ünder, Portekizli teknik adamla çok iyi anlaştıklarını söyledi. Ünder, “Real Madrid maçında da gösterdiğimiz üzere, önceki 2 yıla göre çok farklı bir sistemle futbol oynamaya başladık. Geriden iyi oyun kurup, güzel paslarla organizasyonlar düzenliyoruz. Kanat futbolunda önemli değişiklikler yaşamış olsak da bu sisteme çok iyi ısındım ve çok sevdim” ifadelerini kullandı.

ROMA TARAFTARINA ÖVGÜ

Cengiz Ünder, kendisini bağrına basan Roma taraftarlarına da seslendi. Onların desteğiyle kendisini geliştirmeye her gün devam ettiğini belirten Ünder, “Coşkulu Roma taraftarının bize saha içinde yaşattıklarını anlatamam. Onlarla birlikte sahada bir kişi fazla oluyoruz. Roma taraftarını çok seviyorum” diye konuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı