Cengiz Ünder Antrenmanda Sakatlandı! Kadrodan Çıkarıldı

A Milli Futbol Takımı’nın dün akşam saatlerinde yaptığı antrenman sırasında Cengiz Ünder sakatlandı. Sakatlanan milli futbolcu, Andorra ve Moldova maçları için oluşturulan aday kadrodan çıkarıldı.

Türkiye Milli Takımı’nın dün akşam gerçekleştirdiği antrenman sırasında milli futbolcu Cengiz Ünder, sağ üst arka baldırında kas yaralanması yaşayarak antrenmanı yarıda bıraktı. Sakatlık geçiren futbolcunun Andorra ve Moldova maçları için oluşturulan aday kadrodan çıkarıldığı öğrenildi.


Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, Cengiz Ünder’in sakatlandığı ve aday kadrodan çıkarıldığı belirtildi. Öte yandan her iki alt baldırında da kas yaralanması bulunan Dorukhan Toköz’ün tedavi sürecinin devam ettiği belirtildi. Sakatlığı bulunan Enes Ünal’ın ise tamamen iyileştiği ve antrenmanlara katıldığı açıklandı.

SAKATLIKLARI BULUNAN DİĞER FUTBOLCULAR

Daha önce kendi kulübünde tendinit teşhisi koyulan Ozan Tufan ise, takımdan ayrı antrenmanlara devam ediyor. Öte yandan Burak Yılmaz, Abdülkadir Ömür, Hasan Ali Kaldırım, Mahmut Tekdemir ve Ozan Kabak’ın sakatlıkları devam ediyor ve aday kadroya alınmadılar. Oğuzhan Özyakup da kamp sürecinin başında yapılan muayenelerin ardından aday kadroya çağrılmamıştı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı