adplus-dvertising

Cengiz Kurtoğlu’nun Hayatına Dair

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, başarısının ve hayatının sırlarını anlattı. 61 yaşındaki Kurtoğlu, zorluklardan geldiğini ve bunu asla unutmadığını söyledi.
Takip et
Cengiz Kurtoğlu’nun Hayatına Dair
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, hayatına dair açıklamalar yaptı. Hayatının bilinmeyenlerine değinin Kurtoğlu, üvey anneyle büyüdüğünü ve yapmadığı işin kalmadığını söyledi.

4 YAŞINDAYKEN, ANNESİ EVİ TERK ETTİ

Cengiz Kurtoğlu, henüz 4 yaşındayken annesinin evi terk ettiğini söyledi. Annesinin gitmesiyle birlikte üvey anne ile yaşamaya başladıklarını söyleyen Kurtoğlu, 19 yaşına kadar çekyatta otururken yaslanmalarının bile yasak olduğunu, üvey annesinin kendisi ve diğer 3 kardeşine işkence yaptığını söyledi. Babasını 50 yaşında kalp krizinden kaybettiklerini söyleyen Cengiz Kurtoğlu, babasının çalışmaktan evde olan bitene çok hakim olamadığını söyledi.

Cengiz Kurtoğlu’nun Hayatına Dair

ÇOCUKLARIM SADECE DOĞUM GÜNLERİNDE KONSERİME GELEBİLİRDİ

Çocuklarının Tarabya’nın yolunu bilmediklerini söyleyen Cengiz Kurtoğlu, doğum günü hediyesi olarak yılda bir kez kendisini dinlemeye geldiklerini söyledi. Eşine çok bağlı olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, eşi Fadime Hanım’ın 50 yıldır sevdiği çikolatayı hala aldığını ve kendisine ilk günkü gibi aşık olduğunu söyledi. Sakin bir insan olduğunu da söyleyen Kurtoğlu, “Benim sesim sadece konserlerde yükselir.” dedi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.