Cenazedeki Skandal Sonrası Hamdi Alkan ile Eşi, Sessizliğe Gömüldü

Enis Fosforoğlu’nun cenaze töreninde uzun yıllar unutulmayacak bir skandala imza atan Hamdi Alkan ile eşi, konuyla ilgili tek satır açıklama yapmadı.

Toplum olarak maalesef her şeyimizi kaybetmeye başladık. Eskiden birisinin acısına saygı duymak, o acıyı paylaşarak azaltmak vardı. Ancak son dönemlerde maalesef her şey gibi acıya saygı duyma erdemini de kaybettik. Kaybettiğimiz bu erdemin yerini maalesef işi şova dönüştürmek ve başkasının acısından nemalanma aldı. İşte tam da bu tarife uygun olayı Enis Fosforoğlu’nun cenazesinde yaşadık. Burada kahramanlarımız(!) Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel’di.

Cenazeye herkesten önce geldiler. En ön safta yer aldılar. Gözlerde siyah gözlükler. İlk bakışta cenazedeki herkes üzgün gibi görünüyorlardı. Ancak Selen Görgüzel’in bir şekilde sosyal medyadaki takipçileri için bir şeyler yapması gerekiyordu. Tutuşturdu kocasının eline telefonu ve kapandı tabutun üzerine. Sonra ara ara kafasını kaldırıp kocasına baktı ve “iyi çektin mi?” bakışları atmaya başladı. İşte tam da o sırada bir başka fotoğrafçı Selen Görgüzel’in yapmacık hareketlerini ölümsüzleştiriyordu.

SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜLER

Dünden beri magazin sayfalarında manşetleri süslüyor bu konu. Selen ve eşi Hamdi Alkan da konuyla ilgili hala sessiz. Ne şekilde savunma yapacakları da merak edilmiyor değil hani. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı