adplus-dvertising

Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Cemre Ebüzziya kimdir sorusunu magazin haberlerini araştıran vatandaşlar sorguluyor. Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu sevgilisiyle birlikte Yalıkavak’ta objektife takıldı. Arama motorlarında Cemre Ebüzziya kimdir sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Cemre Ebüziyya kaç yaşında, boyu kaç, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı, ailesi kim, kardeşi var mı? Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun öpüşerek görüntülendiği yeni aşkı Cemre Ebüzziya kimdir? Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’un köklü Ebüzziya Ailesi’nden gelen Cemre Ebüzziya’nın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Cemre Ebüzziya, ilk sinema filmi Bulantı’da Zeki Demirkubuz’la karşılıklı oynamış, oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, Cemre Ebüzziya kimdir, kaç yaşında? İşte Ekran macerası Muhteşem Yüzyıl’daki Helena karakteriyle başlayan Cemre Ebüzziya’nın hayatıyla ilgili bilinmeyenler…

Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

İçinden efsane gazeteciler, sanatçılar, işadamları çıkaran Ebüzziya ailesine mensup olan Cemre Ebüzziya, 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Anne ve babası kendisi doğmadan boşanan Cemre Ebüzziya, Nilgül Utku’nun kızı, Menderes Utku ve Alev Ebüzziya’nın yeğeni, Ümit Utku’nun torunu.

Cemre Ebüzziya, 1.63 metre boyunda ve 55 kilodur.

Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Konservatuvar eğitimini ABD’de aldı. Ekran macerası Muhteşem Yüzyıl’daki Helena karakteriyle başladı. ‘Ben Onu Çok Sevdim’ ve ‘Galip Derviş’ dizilerinde kısa süreyle oynadı. İlk uzun metrajlı filmi ‘Bulantı’ ardından ‘Kasap Havası’nda da rol aldı.

Ebüzziya ailesi’nin ismi Bakırköy’de bir cadde ve Basınköy’de bir sokağa verilmiştir. Kökleri Mevlana Celaleddin ile 12. yüzyılda Horasan’a göç eden Horasanlı At Çeken Hacı Hasanoğulları’na uzanmaktadır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde Helena karakteri ile gerçekleştiren Cemre Ebuzziya, bugüne kadar Mordkommission İstanbul, Muhteşem Yüzyıl, Ben Onu Çok Sevdim, Bulantı, Kasap Havası ve İstanbul Kırmızısı gibi yapımlarda rol almıştır.

Cemre Ebüzziya  yapımcı, senarist ve oyuncu ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler adlı sinema filminde Songül karakterine hayat vermektedir.

Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Uraz Kaygılaroğlu yeni bir aşka yelken açtı, yeni sevgilisi Cemre Ebüzziya ile Yalıkavak’ta objektiflere takıldı.

Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Cemre Ebüzziya’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kronoloji (Nihal) (Sinema Filmi)
2019 – Karakomik Filmler (Songül) (Sinema Filmi)
2019 – A Tale of Three Sisters (Reyhan) (Sinema Filmi)
2018 – Bartu Ben (Serap) (TV Dizisi)
2017 – İstanbul Kırmızısı (Sultan) (Sinema Filmi)
2016 – Dar Elbise (Sinema Filmi)
2015 – Kasap Havası (Hülya) (Sinema Filmi)
2015 – Bulantı (Özge) (Sinema Filmi)
2013 – Galip Derviş (TV Dizisi)
2013 – Ben Onu Çok Sevdim (Rinda) (TV Dizisi)
2012-2013 – Muhteşem Yüzyıl (Helena) (TV Dizisi)
2008 – Mordkommission Istanbul (Leyla) (TV Dizisi)

Cemre Ebüzziya’nın fotoğrafları

Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Cemre Ebüzziya kimdir? Cemre Ebüziyya kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.