Cemil İpekçi’den Sezen Aksu İtirafı! “Tahrik Oldum”

Ünlü modacı Cemil İpekçi’den çılgın itiraf! Türkiye’nin en ünlü modacılarından biri olan Cemil İpekçi, Sezen Aksuyu çıplak gördüğünü ve tahrik olduğunu söyledi.

Türkiye’de özellikle sosyete kesimine yapmış olduğu tasarımlar ile ön plana çıkan Cemil İpekçi, yıllar önce bir evlilik yaşadı. Ünlü modacı Cemil İpekçi, uzun zaman sonra bir kadın ile anıldı. Daha önce ki  evliliğinden çocuğu olmayan İpekçi, “Kadına da erkeğe de aşık olurum” sözleriyle gündeme gelmişti.

CEMİL İPEKÇİ’NİN AŞK HAYATI KARIŞIK

Tarzı ile ön plana çıkan Cemil İpekçi, aşk hayatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Daha önce 2 evlilik 1 nişanlılık dönemi geçiren İpekçi’den çılgın bir itiraf geldi. Cemil İpekçi, Seyhan Soylu’nun her gece yaptığı canlı yayına konuk oldu. Cemil İpekçi, “Ben Sezen’i ilk gördüğüm zaman önümde soyunmuştu. Yıl 1975. Hayatımda gördüğüm, dünyanın en ufak, fakat en güzel vücutlu kadını. Minnacık bir kadın fakat, olamaz bir vücut. Asılmadım da değil hani, asıldım da. Ancak Sezen her seferinde ‘git başımdan’ diye kovmuştur beni” ifadeleriyle herkesi şok etti.

İPEKÇİ ÇOCUK İSTİYOR

Yıllar önceki iki evliliğinde çocuk sahibi olmanın hayallerini kuran ünlü modacı Cemil İpekçi’nin tüm girişimleri sonuçsuz kaldı. Bir dönem yapmış olduğu açıklamalarda, evliliğin temelinde çocuk olması gerektiğini belirten İpekçi, halen bu arzusundan vazgeçememiş görünüyor. İpekçi’nin yapmış olduğu açıklamalar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı