adplus-dvertising

Cemal Enginyurt ve Abdurrahman Uzun Canlı Yayında Birbirine Girdi

TV 100 ekranlarında yayımlanan "Gün Biterken" isimli tartışma programına katılan Cemal Enginyurt ve Abdurrahman Uzun birbirine girdi.
Takip et
Cemal Enginyurt ve Abdurrahman Uzun Canlı Yayında Birbirine Girdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV 100 ekranlarında yayımlanan “Gün Biterken”de 104 amiralin yayımladığı bildiri tartışılırken Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve AKP’li gazeteci Abdurrahman Uzun arasında tartışma çıktı.

Cemal Enginyurt, amirallere “darbeci” denilmesini sert sözlerle eleştirirken araya giren Abdurrahman Uzun “size kimse bir şey demiyor” dedi. Bunun üzerine Enginyurt “Sen kimsin, senden bahsetmiyorum ülkenin Cumhurbaşkanı da aynı şeyi söylüyor herkes de aynı şeyi söylüyor. Herkes dilini düzeltsin.” dedi.

Uzun’un araya girmesine engel olmak isteyen Enginyurt “Sıran gelince konuş, ben bitireceğim” dedi. Bunun üzerine Uzun “Siz bize burada böyle diyemezsiniz” deyince Enginyurt “Sen kimsin ben hükümete söylüyorum” dedi. Bunun üzerine gazeteci olduğunu söyleyen Abdurrahman Uzun’a “AKP’li misin?” diyen Enginyurt “Evet” cevabını alınca “O zaman bana AKP’liyim de gazeteciyim diye çıkma.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.