Cem Yılmaz’dan Ozan Güven açıklaması: Çok üzgünüm

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla sevgilisine şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelen yakın dostu Ozan Güven hakkında açıklamada bulundu.

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’a uyguladığı şiddetle gündeme gelen ve dünden bu yana özellikle kadın oyuncular tarafından sert bir şekilde eleştirilen Ozan Güven’e yakın dostu ve meslektaşı Cem Yılmaz’ın nasıl bir yorumda bulunacağı merak ediliyordu.

Konuya ilişkin görüşlerini dile getirmesi yönünde çok sayıda mesaj aldığını belirten Yılmaz, “Konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur” diye yazdı.

İşte Cem Yılmaz’ın açıklaması:

Cem Yılmaz’dan Ozan Güven açıklaması: Çok üzgünüm

Ozan Güven’den şiddet gören Deniz Bulutsuz’un adli tıp raporu şok etti!

Bir süredir birlikte olduğu Ozan Güven tarafından darp edildiğine dair rapor alan Deniz Bulutsuz’un adli tıp raporu ortaya çıktı. Raporda, vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca çürük ve morluğa rastlandığı kaydedildi.
Adli tıp uzmanı tarafından hazırlanan raporda, vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca çürük ve morluğa rastlandığı kaydedildi. Raporda Bulutsuz’un sol gözde puslu görünüm nedeniyle bir sağlık kuruluşunda muayene olması ve içinde cam olabileceğini belirttiği baş parmak altında yara nedeniyle ortopedi muayenesi yapıldıktan sonra kapsamlı bir rapor düzenlenmesinin uygun olacağı görüşü bildirildi.

Sözcü’den Hayati Arıgan’ın haberine göre, hazırlanan raporda 28 yaşındaki Bulutsuz’un yapılan muayenesinde abajurla yaralanması sonucu çene ucunda 1×0,3 santim iyileşmekte olan yara, kafasının duvara yan şekilde çarpması sonucu sol göz içinde ve çevresinde morarma, sol kol dış alt kısmında 4×5 santim, sağ kol iç kısımda 6 santim morarma bulunduğu, kolların çeşitli yerlerinde morluklar ve cam kesiği, kalça ve uyluk bölgesinde çok sayıda morluk, merdivenden yuvarlanmaya bağlı sol diz kısmında morluklar ve baş parmak altında cam olabileceği ifade edilen yara, Bulutsuz’un beyanıyla gözde hafif puslu görünüm tespiti yer aldı.

Cem Yılmaz’dan Ozan Güven açıklaması: Çok üzgünüm

KAPSAMLI RAPOR MUAYENEDEN SONRA DÜZENLENECEK

Raporda Deniz Bulutsuz’un sol gözde puslu görünüm nedeniyle bir sağlık kuruluşunda muayene olması ve içinde cam olabileceğini belirttiği baş parmak altında yara nedeniyle ortopedi muayenesi yapıldıktan sonra rapor düzenlenmesinin uygun olacağı belirtildi.

Sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz 13 Haziran’da bir süredir birlikte olduğu ünlü oyuncu Ozan Güven’in kendisini darp ettiğini, hürriyetini kısıtladığını, ölümle tehdit ettiğini açıklamıştı.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı