Cem Yılmaz’dan Fener Ol Gösterisi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Fener Ol kampanyası kapsamında Fenerbahçeli taraftarlarla bir araya geldi.
Cem Yılmaz’dan Fener Ol Gösterisi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fener Ol kampanyası kapsamında hayata geçirilen WinWin projesinde yer alan Cem Yılmaz gösterisinde Fenerbahçeli taraftarlar ile bir araya geldi. 1907 kişilik gösteride Fenerbahçeli taraftarlar  gösteriyi izleyenler arasında yer aldı.

Fenerbahçe’nin maddi problemlerden kurtulmak için Nisan ayından bu yana devam ettirdiği Fener Ol kampanyası kapsamında Cem Yılmaz gösterisi ödülünün talihlileri, ünlü komedyenin Fenerbahçeliler için düzenlediği gösteride bir araya geldi.

WinWin talihlilerinin yer aldığı gösteride; Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erol Bilecik, Simla Türker Bayazıt, Turhan Şahin, Alper Pirşen, Burak Çağlan Kızılhan, Kemal Danabaş, Fethi Pekin, Selahattin Baki, Ömer Okan, Sevil Becan, İlker Dinçay, Nazlı Ercan, kulüp sporcuları ve sponsorlarından katılımcılar ile kulüp çalışanları yer aldı.

CEM YILMAZ FENERBAHÇELİ SEVENLERİYLE BULUŞTU

Bir aile buluşması konseptinde düzenlenen gösterinin sonunda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam,  Cem Yılmaz ve Acun Ilıcalı’ya birer plaket ve forma takdim ederek teşekkür etti. Burhan Karaçam, “Biz, Fener Ol kampanyasını başlattık. Bu kampanyanın en önemli projesini de Acun Ilıcalı kendisi tasarladı. İlk günden itibaren Cem Yılmaz da bizi yalnız bırakmadı.  Çocukluğumdan gelen bu Fenerbahçe aşkını ne mutlu ki sizlerle yaşama şansı buldum. Hem Acun Ilıcalı’ya hem de Cem Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Katılan tüm Fenerbahçeliler eminim çok mutlu ayrılmışlardır. Tüm taraftarlarımızın Fener Ol’a desteklerini sürdürmelerini bekliyoruz. Onların desteği ve sahiplenmesiyle Fenerbahçe’yi daha iyi yerlere taşıyacağız.”  ifadelerini kullandı.

Etkinliğin sona ermesinin ardından taraftarlarla birlikte poz veren Cem Yılmaz ve Acun Ilıcalı, böyle bir kampanyanın parçası olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.