Cem Yılmaz’dan Defne Samyeli Ayrılmış! “Defne Tekmeyi Vurdu”

Cem Yılmaz hakkında çıkan iddialara gösterisinde cevap verdi. "Artık kimseyle ilgili şaka yapılmıyor" dedi.

Cem Yılmaz’ın stand up gösterisi “Diamond Elite Platinum Plus” özellikle içerisinde barındırdığı bir bölümde söylediği sözlerle Haluk Levent’in tepkisini çekmişti.


Usta komedyen, son gösterisinde bu konuya cevap verdi ve “Artık kimseyle ilgili şaka yapılmıyor” dedi.

Cem Yılmaz, son gösterisi Diamond Elite Platinum Plus da Tarkan, Acun Ilıcalı, Athena Gökhan, Haluk Levent, Ata Demirer, Mustafa Sandal gibi ünlü isimler hakkında şakalar yapıyor. Cem Yılmaz, bir önceki gösterisinde Nasreddin Hoca’yı anlattığı bir bölümde Haluk Levent ile ilgili şaka yapmış ve bu durum Haluk Levent’in tepkisini çekmişti.

Haluk Levent bu konu hakkında yaptığı açıklamada, “Alıngan biri oldum. Cem Yılmaz’ın oyununu izleyenlerin aktardıkları hepimizi yanlış anlamaya yol açacak bir duruma dönüştürdü. Üzgünüm. 1 hafta içinde 2 insanı kaybettim. Annemi. Canımı ciğerimi. Diğeri en yakın “dostum, kahramanım” dediğim bir abimi. Belki ondandır. Bağışlayın” yazmıştı.

CEM YILMAZ’DAN DEFNE SAMYELİ SÖZLERİ

Cem Yılmaz, önceki gün Zorlu PSM’de yine izleyicilerin karşısına çıktı. Karakomik Filmler ile ilgili “Gişede çakıldı” yorumlarını ti’ye alan Cem Yılmaz, “Filmi çakıldı, tamam lan çakıldı… Defne de tekmeyi vurdu. Ya tamam, tamam…” dedi.

KİMSEYLE İLGİLİ ŞAKA YAPILMIYOR

“Artık kimseyle ilgili şaka yapılmıyor” diyen Cem Yılmaz, Haluk Levent ile ilgili yaşananlara dair de, “Dün, Haluk Levent ile ilgili bir şey söyledim, ‘Haluk Levent çok iyi bir insandır’ diye mesaj yağdı. Ya tamam şaka yapıyoruz. Millet iyice delirdi. Bugün de hemen yazacaklar ‘Acun abi sana neler dedi’” ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz, bir önceki gösteride yer alan Haluk Levent şakasını ise son gösterisinde yapmadı.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı