adplus-dvertising

Cem Yılmaz ile Demet Akalın arasındaki zeki çocuk kavgası büyüyor!

TikTok'ta Demet Akalın'ın 7 bin lirasını harcayan kızı Hira için Cem Yılmaz'ın “Benim oğlum 2-3 yıl önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki” demesi ortalığı karıştırdı. Akalın'dan Yılmaz'a anında sert bir cevap geldi.
Takip et
Cem Yılmaz ile Demet Akalın arasındaki zeki çocuk kavgası büyüyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur komedyen Cem Yılmaz, uzun bir aradan sonra stand-up gösterilerine başladı. Önceki gün sahneye çıkan komedyenin hedefinde ise Demet Akalın vardı. Yılmaz, kızı Hira’nın TikTok üstünden 7 bin TL kredi kartından ödeme yapması üstüne sitem eden Demet Akalın ile ilgili espriler yaptı.

“BENİM OĞLUM HİRA’DAN DAHA ZEKİ”

Komedyen, şarkıcı için gösterisinde “Demet Akalın’ın kızı Hira 7-8 bin kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 yıl önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş” ifadelerini kullandı.

“CEM’DEN DAHA MERHAMETLİYİM”

Yılmaz’ın esprisine Demet Akalın’dan yanıt geldi. Bir takipçisinin ‘Demet’e bir gol daha’ yorumuna sessiz kalmayan Akalın, ‘Yalnız ben parayı, geri alıp çoktan doğuya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah bütün çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin’ ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz ile Demet Akalın arasındaki zeki çocuk kavgası büyüyor!Cem Yılmaz ile Demet Akalın arasındaki zeki çocuk kavgası büyüyor!Cem Yılmaz ile Demet Akalın arasındaki zeki çocuk kavgası büyüyor!Cem Yılmaz ile Demet Akalın arasındaki zeki çocuk kavgası büyüyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.