Cem Yılmaz Deprem Sırasında Oğluna Ulaşamadı

Cem Yılmaz dün İzmir'de katıldığı bir konferansta İstanbul depreminin haberini aldığını ve oğlunu annesinin okuldan alıp almadığını öğrenemediğini söyledi.

Dün gerçekleşen 5,8 büyüklüğündeki depremin ardından ünlülerden peş peşe açıklamalar geldi. İzmir’de bir konferansa katılan ve konferans öncesinde İstanbul’da yaşanan depremin haberini aldığını söyleyen ünlü komedyen Cem Yılmaz, oğlu Kemal’den haber alamadığını ve aklının İstanbul’da olduğunu söyledi.


CEM YILMAZ “AKLIM İSTANBUL’DA, OĞLUM KEMAL’DE”

Cem Yılmaz bir konferans için gittiği İzmir’de İstanbul depremini haber aldığını fakat oğlu Kemal’e ulaşamadığını söyledi. Telekomünikasyon şirketlerinin hatlarda problem yaşandığını açıklaması ile telefonla aramanın imkansız hale geldiği o anlarda Cem Yılmaz da oğlundan haber alamadığını açıkladı.

Cem Yılmaz oğlu Kemali, annesinin okuldan alıp almadığını bilmediğini ve aklının İstanbul’da, oğlu Kemal’de olduğunu söyledi. Konferans sonrasında oğlu Kemal’in akıbetini öğrenen Cem Yılmaz rahat bir nefes aldıktan sonra İstanbul’a dönmek için yola çıktı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı