Cem Özer İşletmecilik Yapıyor: Müşteriyi Benden Başka Dövecek Adam Yok

Bodrum’da plaj işletmeciliği yapan Cem Özer, eşi ve oğluyla yaptığı deniz keyfinin ardından gazetecilerle sohbet etti.
Cem Özer İşletmecilik Yapıyor: Müşteriyi Benden Başka Dövecek Adam Yok
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bodrum’un Akyarlar Mahallesi’nde plaj işletmesi açan Cem Özer, eşiyle birlikte plajın işletmeciliğini yapıyor. Eşi Pınar Dura ve Nurgül Yeşilçay’dan olan oğlu Osman Nejat ile birlikte bir yandan da tatil yapan Özer, müşterilerini de en güzel şekilde ağırlamaya çalışıyor.

Bir yandan eşiyle denizde aşk tazeleyen Cem Özer, öte yandan da oğlu Osman Nejat’la yüzme yarışı yaptı. Daha sonra denizden çıkınca gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özer, “Çok kaliteli bir işletme haline geldik. Bir yerde Cem Özer varsa orası kaliteli ve iyidir. Bölgenin en sakin ve sorunsuz beachi olarak anılıyoruz. İnsanların kafasında güvenilir bir imaj oluşturmuşum. Müşterilerimiz buraya rahat edeceklerini bildikleri için geliyorlar” ifadelerini kullandı.

“KAPIMIZDA KORUMA ORDUSU YOK”

Alışılagelmiş işletmelerden farklı olduklarını belirten Cem Özer, “Bizim kapımızda koruma ordusu bulamazsınız. Burada bir olay çıksa müşteriyi benden başka dövecek adam yok. Alaçatı’da müşteriyle personeller birbirine girmiş. Burada o tarz şeyler olamaz. Delikanlı insan 1 kişiye on kişi saldırmaz. Saldırıyorlarsa zayıf ve acizlerdir. Benim işletmemde böyle bir durum daha önce hiç yaşanmadı. Önemli olan bir sorun olduğunda bile kavgaya dönüşmemesini sağlamaktır” diye konuştu.

  • beach
  • cem özer
  • plaj
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.