Cellat36 (Özgür Deniz) kimdir kaç yaşında? Cellat36’nın babası kim?

Ünlü TikTok fenomeni, Özgür Deniz cellat36 kimdir kaç yaşında, cellat36 babası kim sorularıyla gündeminde. TikTok’un popüler içerik üreticilerinden Özgür Deniz nam-ı diğer cellat36 kimdir, nereli, kaç yaşında? Peki, cellat36 kimdir kaç yaşında, cellat36 babası kim? Cellat36 kimdir kaç yaşında, Celllat'ın kızıyım ne demek? Cellat36'nın babası ne iş yapıyor? Cellat36 sosyal medya hesapları...
Takip et
Cellat36 (Özgür Deniz) kimdir kaç yaşında? Cellat36’nın babası kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 5 Haziran 1999

Doğum yeri: Kars, Sarıkamış

Gerçek adı: Özgür Deniz (cellat36)

22 yaşındadır ve şu an Eskişehir‘de yaşıyor. 1.85 boyunda olan Özgür, İkizler burcudur. Instagram’da gitarıyla birlikte çektiği cover şarkılarla popülerlik kazanan Özgür, 2020 yılında TikTok’a başlamış ve oldukça popüler olmuştur. TikTok‘ta şu an 4.4 milyon takipçisi ve 45 milyondan fazla beğenisi bulunuyor. Instagram‘da ise takipçisi sayısı 347 bin olmuş durumda.

Özgür Deniz Cellat, tiktok uygulamasında cellat36 lakabı ile fenomen olmuş bir kişidir. Bu kadar kısa süre içerisinde fenomen olan ve herkes tarafından cellat36 ismi ile tanınan gencin özel hayatı, merak edilmektedir. Kars’ın Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelen cellat36 lakaplı ünlü fenomen Özgür Deniz Cellat, özellikle yaşıtlarının aksine, daha olgun bir kişiliğe sahiptir. Paylaşmış olduğu video ve resimlerin dışında, söylemiş olduğu şarkılar da, çok kişi tarafından takip edilmekte ve sevilerek dinlenmektedir.

Tiktok platformunda hayranları ile güzel iletişim kuran yakışıklı fenomen ÖDCFC adı verilen bir kitle kurmuş ve kız hayranlarıyla birlikte baba-kız adı altında bir manevi ilişki kurmuştur. Tiktok canlı yayınlarında Cellat36 yani Özgür deniz cellat kız hayranlarına kızlarım derken, hayranları da ona baba diye karşılık veriyor.

CELLAT’IN KIZIYIM NE DEMEK?

Cellat36 şuan Tiktok Türkiye platformunun en gözde popüleri arasında sayılıyor ve sürekli yıldızı parlıyor. Özgür Deniz Cellat Tiktok canlı yayınlarında cover şarkılarıyla ön plana çıkıyor ve hayranları tarafından sosyal medya platformlarında sıklıkla paylaşılıyor. Çoğu cover şarkılarına Özgür Cellat Cellatın kızı adı altında klipler ve videolar yapılıyor. Hayranları tarafından belirlenen bir de sloganları var ”özgür bir deniz kızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kzııyım” diye bir dönem Tiktok platformunda popüler olmuş ve bu etiketle bir sürü tiktok videoları çekilmiştir.

Cellat36 (Özgür Deniz) kimdir kaç yaşında? Cellat36’nın babası kim?

Özgür Deniz Cellat Sevgilisi Kim?

Özgür Deniz Cellat(Cellat36) bir diğer Tiktok fenomeni olan Cemre Solmaz ile sevgiliydi. Ancak ikili daha sonra ayrıldılar. Çeşitli canlı yayınlarda ve soru-cevaplarda sevgilisinin olmadığını da söylese de fenomen geçmişte çeşitli Tiktok fenomenleriyle sevgili olmuş ve adı onlarla anılmıştır.

Özgür deniz Cellat ve Cemre Solmaz’ın hayranları ikilinin tekrar sevgili olmasını çok istiyorlar ve ikilinin hayranları tarafından bu duruma Cemcel adı verilmiştir. Daha önce sevgili olan ikili Twitter ve Tiktok platformlarında birbirleriyle atışıyorlar. Cemre Solmaz, Özgür Deniz’in kendisini aldattığını ifade ederken Özgür Deniz bunu yalanlıyor.

Özgür Deniz Cellatın Babası Kimdir?

Tiktok ve İnstagram fenomeni Özgür deniz Cellatın babası da merak konusu hayranları tarafından babasının kim olduğu ve ne işle meşgul olduğu sürekli araştırılmaktadır. Fenomenin ailesi de merak konusu sizler için Cellat36 hayranları tarafından Cellat Baba olarak kabul edilen fenomenin babasının fotoğrafını ve ne iş yaptığını bulduk.

Özgür Deniz’in babasının bir restoran işlettiği hakkında bilgiler aldık ancak ne kadar doğru bilmiyoruz.

ÖZGÜR DENİZ CELLAT’IN TWITTER HESABI

Tiktok’ta @cellat36 adını kullanan Özgür Deniz’in Twitter’daki kullanıcı adı @cellatresmi.

Cellat36 (Özgür Deniz) kimdir kaç yaşında? Cellat36’nın babası kim?

ÖZGÜR DENİZ CELLAT’IN INSTAGRAM HESABI

Özgür Deniz’in Instagram adı @cellatiniz

Facebook Hesabı: Facebook hesabı bulunmamaktadır. Hayranları tarafından oluşturulan sayfalar bulunmaktadır.

Cellat36 (Özgür Deniz) kimdir kaç yaşında? Cellat36’nın babası kim?

TikTok Nedir?
TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.

Musical.ly ile birleşmesi
9 Kasım 2017’de TikTok ana şirketi ByteDance, 1 milyar dolar harcayarak Şangay merkezli Santa Monica’da ofisi olan ve Amerikan gençlerine yönelik sosyal medya platformu olan girişim şirketi musical.ly’ı satın aldı. ABD dijital platformunun genç kullanıcı tabanından yararlanarak isteyen TikTok, 2 Ağustos 2018’de daha büyük bir video topluluğu oluşturmak için musical.ly’de var olan mevcut hesaplar ve verileri, tek bir uygulamada bir araya getirerek bu girişim şirketiyle birleşti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.