Cedi Osman sosyal medya hesaplarını kapattı!

A Milli Basketbol Takımımızın yıldızı Cedi Osman’dan tepkiler üstüne sosyal medya hamlesi… 12 Dev Adam, Kanada’da oynanan olimpiyat eleme maçlarının yarı finalinde Yunanistan’a 81-63 kaybederken, mühim oyunculardan yoksun kadroyla turnuvaya gelen Komşu karşısında alınan kötü netice ve olimpiyat hayallerine veda edilmesi moralleri bozdu. Cedi Osman, sosyal medyadan gelen eleştirilerin üstüne hesabını askıya aldı.
Takip et
Cedi Osman sosyal medya hesaplarını kapattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

A Milli Basketbol Takımımızın yıldızı Cedi Osman, bütün sosyal medya hesaplarını kapattı. Yunanistan yenilgisiyle 2020 Tokyo Olimpiyatları’na gidemeyen 12 Dev Adam büyük fırsatı tepti. Turnuvaya NBA oyuncularıyla dahil olan milli takımımız, eksik
kadroyla Kanada’ya gelen Yunanistan’a yenilince moraller epey bozuldu.

Yarı finaldeki rakibimiz Yunanistan Kostas Sloukas ve Nick Calathes dışında hiçbir yıldız oyuncusunun bulunmadığı kadroyla A Milli Takımımızı devirince sosyal medyada da tepki oluştu. Cedi Osman, Ersan İlyasova ve Furkan Korkmaz gibi NBA yıldızlarımıza karşın alınan bu farklı yenilgi sert eleştirileri de beraberinde getirdi.

Cedi Osman da olumsuz yorumların sonrasında Twitter ve Instagram hesaplarını kapattı. Cleveland Cavaliers forması giyen yıldız oyuncu Yunanistan maçını yalnızca 4 sayı ile tamamlayarak büyük hayal kırıklığı oluşturmuştu.

Cedi, sosyal medyada sık sık ortalama oyuncu sevgilisi Ebru Şahin ile olan paylaşımları ile gündeme geliyordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.