adplus-dvertising

Cedi Osman gençlerle buluştu

24 Haziran 2022, 15:55 tarihinde eklendi
Milli basketbolcu Cedi Osman, Yeditepe Üniversitesi’nde gençlerle buluştu.
Takip et
Cedi Osman gençlerle buluştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cedi Osman by Pizzabulls Kampı, 20-23 Haziran’da İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen kampa 525 genç katılırken; eğitim, seminerler, antrenman, maçlar gerçekleştirildi ve Cedi Osman gençlerle bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı.

Cedi Osman gençlerle buluştu

Hedef basketbola oyuncu yetiştirmek

Kampla alakalı bilgi veren Pizzabulls CEO’su Cavit Can Kırbeyi, “Cedi Osman Academy, Türkiye genelinde 43 şubeye sahip. Çocuklara ve gençlere eğitim veriliyor. Cedi Osman ile basketbolda mühim bir iş birliği yaptık ve basketbol takımını kurduk. Takımımız Türkiye Basketbol İkinci Ligi’nde başarılı bir sezon geçirdi. Hedefimiz takımımızın önce birinci lige sonrasında süper lige yükselmesi. En büyük hedefimiz ise Türk basketboluna oyuncu yetiştirmek. Cedi Osman Academy ile düzenlediğimiz kamplarla da bu hedefimize daha hızlı ulaşacağımıza inanıyoruz” diyerek konuştu.

Kampta çocuklarla bir araya gelen Cedi Osman ise basketbolun yalnızca fiziksel gelişime değil, kişiliklerinin de gelişimine katkı sağladığını ve sporun yaşamlarını olumlu yönde geliştireceğine inandığını belirtti. Cedi, iyi bir basketbolcu olup hayallerini gerçekleştirmek içinse çok çalışmalarını ve bazı fedakarlıklar gerektirdiğini gençlere belirtti ve ‘benim fedakarlığım yazlarımdı’ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.