Çaykur Rizespor’dan Robinho Transferi Açıklaması Geldi

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal Robinho transferi ile ilgili konuşarak, "Onun gibi bir futbolcuyu herkes takımında görmeyi ister" dedi.

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, gündemlerinde olan Brezilyalı için, “Onun gibi bir futbolcuyu herkes takımında oynatmak ister. Başakşehir’deki durumu net olmadan konuşmak doğru olmaz” dedi.


“ROBINHO GİBİ OYUNCUYU HERKES İSTER”

Ara transfer döneminde gene son derece hareketli günler yaşayacak olan Çaykur Rizespor’un; Başakşehir’de dakika alamayan yıldızı Robinho’yla ilgilendiği öne sürülüyordu. Lig Radyo’da editör Ömer Necati Albayrak’ın sorularını cevaplayan kulübün sportif direktörü Yılmaz Bal söylentilere netlik getirdi. Robinho’nun dünyaca ünlü bir futbolcu olduğuna dikkat çeken Bal, “Onun gibi bir futbolcuyu herkes takımında görmeyi ister. Başakşehir’deki durumu net olmadan bir şey demek doğru değil. Bu nedenle bekleyip göreceğiz. Şimdiye dek onunla alakalı bir girişimimiz olmadı” sözlerini kullandı.

“FORVET TRANSFERİ DE YAPACAĞIZ”

Rizespor’a kazandırdığı futbolcular ile taraftarın övgüsünü toplayan Bal, ara transferde hücum hattına bir forvet transferi de yapacaklarını söyleyip, “Fransa’da ve Belçika’da futbolcular izledik. Hocamız da takip ediyor. Devre arasına dek iyi bir forvet alarak hücumdaki problemimiz aşmayı düşünüyoruz” açıklamasını yaptı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı