Çaykur Rizespor Başkanı’nın Pozu Olay Oldu!

Son dönemlerde spor kamuoyunun en fazla konuştuğu isimlerin başında gelen Hasan Kartal’ın yeni aldığı aracıyla verdiği poz sosyal medyanın gündemine oturdu.

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın takımlarına katmak için kıyasıya yarıştığı Vedat Muriç transferinde izlediği politika ile dikkatleri üzerine çeken Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, bu kez ilginç bir fotoğrafla gündeme geldi. Yeni aldığı lüks aracının üzerine uzanarak poz veren Kartal’ın fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Transferi yılan hikayesine dönen Vedat Muriç’i Fenerbahçe’ye 22.5 milyon artı 4 oyuncu karşılığında satarak dikkatleri üzerine çeken Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, bu kez aldığı yeni aracının üzerine verdiği pozla adından söz ettiriyor. Arabanın üzerine garip bir şekilde uzanarak poz veren Kartal’ın fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

“KESİN ALİ KOÇ HEDİYE ETMİŞTİR”

Fotoğrafla ilgili Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a göndermede bulunan sosyal medya kullanıcıları “Kesin Ali Koç hediye etmiştir” şeklinde yorumlar yaptı. Sezon ortasında hakemlere yönelik sert ifadeleri ile gündeme gelen Kartal, gündeme bomba gibi düşen fotoğrafla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak Vedat Muriç’in Fenerbahçe’ye transferinden sonra böyle fotoğrafın ortaya çıkması herkes tarafından “manidar” olarak yorumlandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı