Çaydanlık Çaldığı Mağazadan Bu Kez Tencere Takımı Çaldı

Denizli'de bir züccaciye dükkanına dadanan kadın hırsız kapıda duran tencere setini çaldı. Mağdur esnaf aynı kadının daha önce de dükkandan çaydanlık çaldığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Denizli’de bir züccaciye dükkanına dadanan kadın hırsız esnafı canından bezdirdi. Polise gidererek şikayetçi olan esnaf, aynı kadının daha önce de dükkanında hırsızlık yaptığını söyledi.


2. GİRİŞİMİNDE BAŞARILI OLDU

Hırsızlık olayı 20 Ağustos ta Merkezefendi ilçesi Murat Dede Mahallesi Bayramyeri Meydanı’ndaki züccaciye mağazasında meydana geldi. Dükkanın önüne gelen ve yüzünde güneş gözlüğü bulunan bir kadın, mağaza önünde duran tencere setine yöneldi. Mağaza çalışanlarının kendisine baktığı fark eden kadın dükkanın önünden uzaklaştı. Yaklaşık 20 saniye sonra geri dönen hırsız bu sefer 3’lü tencere setini kaptığı gibi dükkanın önünden uzaklaştı.

“İSTESEYDİ, HEDİYE EDERDİK”

Mallarının çalındığını güvenlik kamerası görüntülerini inceleyince anlayan esnaf hemen polise koştu. Aynı kadının daha önce de dükkanından çaydanlık seti çaldığını söyleyen esnaf “6-7 ay önce aynı kişi dışarıdaki çaydanlıkları çalmıştı. Aynı kişi 2 gün önce de yine tencere setinin 2 parçasını kalıp kucaklayarak götürdü. İnanın gelip ihtiyacım var alma durumun yok deseydi biz bunu hediye ederdik. Ama böyle hırsızlık olayı olunca çok üzüldük ve bütün esnaflardan bu tür hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmalarını istiyorum” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı