Çaycı Hüseyin bıyıklarını kesti!

Çocuklar Duymasın dizisinde yaşam verdiği Çaycı Hüseyin karakteri ile hafızalara kazınan meşhur oyuncu Alpaslan Özmol, sosyal medya hesabından paylaştığı bıyıksız pozlarıyla, takipçilerini şaşkına çevirdi.
Takip et
Çaycı Hüseyin bıyıklarını kesti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un paylaştığı Çocuklar Duymasın dizisinde Çaycı Hüseyin karakterini canlandıran Alpaslan Özmol’un Instagram hesabından paylaştığı bıyıksız pozlarına yorum yağdı.

Çaycı Hüseyin bıyıklarını kesti!

Alpaslan Özmol’u, alışılmışın dışında imajıyla gören takipçileri ”Abi bari alıştıra alıştıra kesseydin. Tilkiden kurtulan horoz gibi olmuşsun” ve ”Çaycı Hüseyin Espresso Hüseyin olmuş” gibi yorumlarda bulundu.

Çaycı Hüseyin bıyıklarını kesti!

Alpaslan Özmol, sosyal medyda öldüğüne dair çıkan haberler için ”Devamlı öldürüyorlar. Artık panik atak oldum. Bir gün gerçekten öleceğim ve kimse inanmayacak. Ailem ve dostlarım üzülüyor. Gençlerimiz mizah yapıyor. Ben de gülüyorum ama tadında olmalı. Mizah ölümle olmaz. Ara Sıra geleneklerimizi kaybettiğimizi düşünüyorum” açıklamasını yapmıştı.

Çaycı Hüseyin bıyıklarını kesti!

ALPASLAN ÖZMOL KİMDİR?

Alpaslan Özmol, 19 Nisan 1976 tarihinde Almanya’da doğdu. Bursa’da bir eşarp dükkanında çalışan Özmol, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda oynamaya başlayınca oyunculuğa adım attı.

Çaycı Hüseyin bıyıklarını kesti!

Ayrılsak da Birlikteyiz ve Çocuklar Duymasın dizileriyle, milyonların tanıdığı bir isim haline gelen Alpaslan Özmol, Sınav, Laz Vampir Tirakula, Hep Yek, Temel ile Dursun İstanbul’da gibi projelerde oynadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.