Çatıya çıkan adamdan şok “Eşimi göstermezseniz arkadaşım aşağı atlar!”

Malatya’da Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi’ne sığınan eşinin kendine gösterilmesini isteyen şahıs, para dolu çanta ile çıktığı binanın çatısından polis ve itfaiye ekiplerine kiremit yağdırdı. İkna edilerek aşağı indirilen şahıs, eşinin gösterilmemesi halinde aşağı atlaması için arkadaşını binanın çatısına çıkardı. Öbür şahıs da daha sonra aşağı indi.
Takip et
Çatıya çıkan adamdan şok “Eşimi göstermezseniz arkadaşım aşağı atlar!”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeşilyurt ilçesinde kısa bir müddet önce eşi Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi’ne sığınan bir kişi, kurumun bulunduğu Kardeşlik Sokak’taki inşaat halinde olan 4 katlı bir binanın çatısına içerisinde para dolu çanta ile çıkarak eşinin kendine gösterilmesini istedi.

POLİSE KİREMT FIRLATTI

Çevredekilerin ihbarı üstüne olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Çevrede güvenlik tedbiri alan ekipleri gören şahıs, çok sayıda kiremidi polis ve itfaiye ekiplerinin üstüne fırlattı.

EŞİNİ GÖRME KOŞULUYLA AŞAĞI İNDİ

Çantadan çıkardığı paraları ekiplere göstererek “Gelin size para vereyim” diyerek seslenen şahıs, ortalama 1,5 saat kaldığı çatıda polis ekiplerinin uzun uğraşları ardından eşinin gösterilmesi koşuluyla aşağı inmeyi kabul etti.

ARKADAŞINI ÇIKARDI

Şahıs, eşinin gösterilmemesi halinde ise aşağı atlaması için arkadaşını binanın çatısına çıkardı. Arkadaşının çatıya çıkmasıyla beraber aşağı inen şahıs, polis ekipleri eşliğinde gittiği Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi’nde eşini görmeye çalıştı. Bu esnada ekipler tarafından sakinleştirilen şahıs, çatıda bulunan arkadaşına aşağı inmesini belirtti. Öbür şahsın da aşağıya inmesiyle beraber polis ekipleriyle bir müddet görüşen iki arkadaş, bindikleri özel bir araçla bölgeden ayrılarak uzaklaştı.

Olayla alakalı inceleme başlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.