Çatışmanın Ortasında Kaldı, Can Verdi

Sinop’ta gece 00.30 saatinde Aşıklar Caddesi üzerinde evine gitmekte olan 32 yaşındaki Gülşah Karaduman, aralarında husumet olduğu öğrenilen iki şahsın silahlı çatışmasının arasında kalarak can verdi.

Sinop’ta gece saatlerinde aralarında daha önce husumet olduğu öğrenilen Barışcan Ö. ile Görkem Ç. arasında pompalı tüfek ve tabancanın kullanıldığı bir çatışma çıktı. O sırada evine gitmek için o yolu kullanan Gülşah Karaduman, çatışmanın arasında kaldı. Talihsiz kadın, mermilerin hedefi oldu.

Olayın bitmesinin ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadına müdahale etti. Durumu ağır olan Gülşah Karaduman, kaldırıldığı hastanede bütün çabalara rağmen kurtarılamadı.

1’İ ÇOCUK 6 KİŞİ YARALANDI

Olayla hiçbir alakası olmayan Gülşah Karaduman’ın hayatını kaybettiği silahlı çatışmada, 1’i çocuk 6 kişi yaralandı. Yaralıların hastanede tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Aralarında husumet olan ve aynı hastaneye kaldırılan Barışcan Ö. ile Görkem Ç.’nin aileleri de hastaneye geldi.

Genç bir kadının ölümüne sebep olan bu iki kişi tedavi altındayken, ailelerin arasında herhangi bir çatışma çıkmaması için polis, hastane etrafında geniş güvenlik önlemleri aldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı