Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

Yokluk içinde geçen çocukluğunun ve ilk gençliğinin acısını çıkarırcasına her tür lüks tüketim için su gibi para harcayan meşhur şarkıcı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
Takip et
Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘KENDİMLE GURUR DUYUYORUM’
Satın aldığı saray yavrusu yeni evinde çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından “Kendimle gurur duyuyorum” mesajıyla paylaştı.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

‘KÜÇÜK BİR TUR İSTERSENİZ HABER VERİN’
Müzik dünyasının, lüks harcamalarıyla en çok konuşulan ünlülerinden biri olan Cardi B, milyon dolarlık emlak portföyüne bir yenisini daha ekledi. Üstelik de “evim” dediği New York’ta. Sarayı andıran yeni evinin girişinde çektirdiği bir pozunu da sosyal medya hesabından “Kendimle gurur duyuyorum” mesajı eşliğinde paylaştı. 28 yaşındaki Cardi B, takipçilerine “Evimde küçük bir tur isterseniz, bana haber verin” diyerek seslendi.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

‘UZUN SÜRE BUNU HAYAL ETTİK’
Kısa bir müddet önce ikinci bebeğini dünyaya getiren Cardi B, henüz dekorasyonu tam olarak bitmemiş olan yeni evinin girişinde çekilen fotoğrafını paylaştığı mesajına “Son günlerde yalnızca tek bir yerde yaşamıyorum, işim gereği her yerdeyim” diyerek başladı. Sonra da satırlarını şu şekilde sürdürdü: “Kesin olan bir şey var ki memleketim olan New York’ta da bir eve ihtiyacım vardı. Kendimde çok gurur duyuyorum. Nerede olurlarsa olsunlar çocuklarımın, rahat olmaları için çok çalışıyorum. Ben ve kocam New York’ta bir ev sahibi olmayı her zaman hayal ettik. Sonunda Atlanta ve Los Angeles’taki evlerimiz dışında portföyümüze New York’ta da bir ev kattık.” Cardi B, New York’ta da bir evi olduğu için artık ailesiyle rahatça bir araya gelebileceğini de satırlarına ekledi. Yaşamı boyunca pek çok şey başardığını anlatan meşhur şarkıcı gene de ulaşmak istediği hedeflerden çok uzakta olduğunu söyledi.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

KOCASI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK BİR EV SATIN ALDI
Cardi B, kısa bir müddet önce de kocası Offset’in kendisine doğum günü hediyesi olarak satın aldığı evle gündeme gelmişti. Çiftin bu yeni evi ise Dominik Cumhuriyeti’nde bulunuyor. Büyük ihtimalle meşhur çift, burayı sayfiye evi olarak kullanacak. Bu arada Cardi B’nin babasının, Dominik Cumhuriyeti’nde dünyaya geldiğini de hatırlatalım. Yani bu ev bir manada meşhur şarkıcının “ata toprağı” ile bağlantısı da oldu.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

LÜKS HARCAMAMARIYLA KONUŞULUYOR
Esasına bakılırsa, gerçek isimi Belcalis Almanzar olan Cardi B. gerçekten de kısa sürede, sosyal medya paylaşımında da yazdığı gibi “kendisiyle gurur işitmesini” sağlayacak pek çok adım attı. 1992 senesinde New York’ta dünyaya gelip kenar mahallelerde ekonomik güçlükler içinde büyüyen Cardi B, bugün müzik dünyasının en çok kazanan yıldızlarından biri. Kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Cardi B. son zamanda lüks harcamalarıyla da sık sık gündeme geliyor.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

BU EVİ DE SARAYA BENZİYOR
Geçen sene Los Angeles’ta satın aldığı 6 milyon dolarlık bir malikaneyle gündeme gelen Cardi B, yaşama, fakir bir ailenin kızı olarak başladı. Anne ve babası çalışmak mecburiyetinde olduğu için onu büyükannesi büyüttü. Maddi olanaksızlıklar yüzünden okula bile gidemeyip küçük yaşta çalışmaya başladı. Kasiyerlikten striptiz kulübünde dansçılığa kadar birçok iş yapan Cardi B sonunda hayallerine kavuşup bir yıldız oldu. İsterseniz gelin Cardi B’nin başarı öyküsüne bir göz atalım.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

FAKIR BİR SEMTTE BÜYÜDÜ
Cardi B, New York’ta 1992 senesinde dünyaya geldi. Latin kökenlilerin ağırlıklı olarak yaşadığı fakir semtlerden birinde büyüdü. Dominik Cumhuriyeti doğumlu bir baba ile Trinidadlı bir annenin kızı olan Cardi B’yi her iki ebeveyni de çalıştığı için büyükannesi büyüttü. Cardi B, ekonomik güçlükler yüzünden okula gidemediği için bir süpermarkette kasiyer olarak çalışmaya başladı. Ancak, o dönemde oldukça az para kazanıyordu.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

BU TEKLİF YAŞAMINI DEĞİŞTİRDİ
Sonra süpermarketteki patronu ona yaşamını değiştirecek bir öneride bulundu: Striptiz kulüplerinde çalışmasını öğütledi ve ona “Tipin de bu işe müsait” şeklinde konuştu. Bu öneriyi dikkate alan Cardi B de bölgedeki kulüplerden birinde işe girdi. Gerçekten de bir anda dar bir çevrede de olsa ismini duyurdu. O dönemde kazandığı parayla yarım bıraktığı eğitim yaşamına devam etmeye başladı. Ancak ailesine bir türlü gerçeği, yani bir striptiz kulübünde çalıştığını söyleyemiyordu. Bunu seneler sonra yaptığı bir röportajda itiraf etmişti.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

ANNESİNE YALAN SÖYLEDİ
Cardi B, annesine striptiz kulübünde çalıştığını söyleyemedi. Bunun yerine zengin bir çiftin çocuklarına bakıcılık yaptığını belirtti. Hatta bu konuda da bir hikaye uydurdu kendince: “Çocukların biri 8 diğeri 9 yaşında. Onların ev ödevlerine yardım ediyorum. Bunun karşılığında da bana günde 100 dolar ödüyorlar.” Annesi bütün bu anlatılanlara inandı ve kızının bu işe devam etmesine izin verdi.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

OKULA DÖNDÜ AMA YİNE BIRAKTI
Oysa Cardi B, o parayı gece kulüplerinde striptiz yaparak para kazanıyordu. Annesi bilse belki bundan hoşlanmazdı ama o dönem Cardi B’ye bugünlere uzanan kapıyı araladı. Gece kulübünde sempatisini iyice artıran Cardi B, gene bir röportajında “Orada çalışmama beni bir sürü olumsuz gelişmeden korudu. O sayede okula devam edebildim” diyerek anlatmıştı. Ancak Cardi B, o süreçte eğitimini sürdürse de şöhret olduktan sonra okulu bıraktı.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

ÜN GETİREN PROGRAM
Striptiz gösterileri sayesinde sempati toplayan Cardi B gene o sayede bir TV programına dahil oldu. Kamera karşısında da milyonlarca kişinin alakasını çekti ve sempatisini kazandı. O programın da rüzgarıyla kendisini bugünkü şöhretine taşıyacak olan Bodak Yellow isimli ilk single’ını yayınladı. Ondan sonra da müzik dünyasında şöhret basamaklarını koşarak tırmandı.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

GRAMMY ÖDÜLLÜ
Cardi B’nin kısacık zamanda kenar mahallelerden malikanelere uzanan öyküsünün özeti bu şekilde. Genç şarkıcı birçok deneyimli meslektaşını da geride bırakarak Grammy Ödülü bile kazandı. Yalnızca mesleki başarılarıyla değil özel yaşamıyla da gündemde Cardi B.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

PARA HARCAMAYI SEVİYORLAR
Ailede lüksü ve bol para harcamayı seven tek kişi Cardi B. değil. Kocası da en az onun kadar iddialı bu konuda. Geçen sene 16 Ekim’deki doğum gününde Offset, karısına 4 milyon dolarlık bir elmas yüzük hediye etmişti. Toplam 100 karatlık bu elmas yüzük uzun süre basının gündeminde kaldı. Yetişme çağları zorluk içinde geçen, hatta parasızlıktan okulu bırakan Cardi B. geçtiğimiz sene 10 aylık kızına aldığı pahalı hediyeyle de gündeme gelmişti. Ortalama 8 milyon dolar serveti olduğu söylenen 27 yaşındaki şarkıcının, lüks bir mağazadan satın alıp 10 aylık kızının bileğine taktığı elmas bilezik ile sosyal medyada olay oldu.

Cardi B, su gibi para harcıyor! Yeni lüks bir ev aldı…

ÇANTALARI OLAY OLDU
Cardi B ile Offset, meşhur şarkıcının satın aldığı lüks bir markaya ait çantaları sosyal medyada paylaştıkları için de eleştiri konusu olmuşlardı. Çift; bu eleştirilere de cevap vermişti. Offset, Cardi B’nin satın aldığı lüks markaya ait çantalarla çekilen bir fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaştı. Offset “Siyah insanların da lüks tüketim ürünlerine ulaşabilmesinin münakaşa konusu olmaması gerektiğini” savundu. Cardi B de Instagram TV’de paylaştığı bir videoda tüm bu eleştirilerin kendisine enteresan geldiğini söyleyerek “Beyaz ünlüler böylesine incelenmiyor” diyerek konuştu. Cardi B. meşhur markanın çantalarından bir değil dört adet satın aldığını da söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.