Cardi B, kendisini işten kovan Türk market müdürü sayesinde ünlü oldu!

Grammy ödül töreninde Megan Thee Stallion ile yaptığı düetle ilk kez canlı performans sergileyen Cardi B, şöhretini kendisini striptiz kulübünde çalışmaya ikna eden bir Türk’e borçlu olduğunu belirtti.
Takip et
Cardi B, kendisini işten kovan Türk market müdürü sayesinde ünlü oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Amerikalı meşhur rap şarkıcısı Cardi B, katıldığı bir radyo programında New York’ta kasiyer olarak çalıştığı marketin Türk müdürünün tavsiyesiyle markete komşu olan striptiz kulübünde çalışmaya başladığını ve şöhreti yakaladığını belirtti. Cardi B, striptiz kulübünde karaoke şarkı söyleyip, dans edip soyunurken keşfedildiğini anlattı. Türk müdürün işe geç geldiği için kendisini işten çıkarmak mecburiyetinde kaldığını itiraf eden rapçi, “Bana ‘Geçim sıkıntısı çektiğini biliyorum. Çok güzel kızsın, güzel bir vücudun var. Neden striptiz yapmıyorsun. Gel sana orayı ayarlayım’ şeklinde konuştu. Ve sahne yaşamım öyle başladı” şeklinde konuştu. Şöhrete kavuştuktan sonra Tribeca semtindeki Türk marketi “Amish Market’’e basın mensuplarıyla giden Cardi B’nin arradığı müdür bulundu. Halen New Jersey’de büyük bir süpermarket zincirinde müdür olan Seyhan Eren, adını ‘Bella’ olarak hatırladığı Cardi B’nin şöhret olduğunu ve kendisine ulaşmak istediğini yeni öğrendiğini söyleyerek “Atlanta’da yaşıyormuş, pandemi sonrası New York’ta beni ziyaret etmek istiyormuş” şeklinde konuştu.

Cardi B, kendisini işten kovan Türk market müdürü sayesinde ünlü oldu!

İLK MAAŞIYLA YEMEK ISMARLADI
Cardi B’nin markette 2010 senesinde 6 ay kasiyer olarak çalıştığını belirten Eren, “Göğüslerinin küçük olduğundan yakınıyordu. Büyütmek için para biriktiriyordu. Fakat sabahları işe çok geç kalıyordu. Ona daha fazla para kazanabileceği striptiz kulübü önerdim. Başta orada garsonluk yapıyordu. İlk haftalığını aldıktan sonra bana yemek ısmarlamıştı” diyerek konuştu.

Striptiz kulübünde işe başlattı
Bir süpermarket zincirinde müdür olarak çalışan Seyhan Eren, “Cardi B’ye daha fazla para kazanabileceği için striptiz kulübünü önerdim” şeklinde konuştu.

Cardi B, kendisini işten kovan Türk market müdürü sayesinde ünlü oldu!

OSMANLI DİZİSİ HAYRANI
Sosyal medyadan Muhteşem Yüzyıl ve Kösem dizileriyle alakalı paylaşımlar yapan Cardi B, Türk tarihi dizilerini yakından takip ediyor. Meşhur rap’çi, Muhteşem Yüzyıl’ın final bölümünü izledikten sonra Twitter’dan şu paylaşımı yapmıştı: “Türk yönetmenler, lütfen bir sultan dizisi daha yapar mısınız? Buna gerçekten feci biçimde ihtiyacım var.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.