Çankaya’da Herkesin Gözü Önünde Vahşet!

Ankara’da dün akşam saatlerinde işten çıkıp eve gittiği bilinen M.C husumetlisi tarafından herkesin gözü önünde silahla vurularak öldürüldü.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde dün akşam saatlerinde korkunç bir olay meydana geldi. Aralarında husumet olduğu bilinen iki genç adamın karşı karşıya gelmesiyle herkesin gözü önünde adeta vahşet yaşandı. İşten eve geldiği bilinen M.C sokak ortasında husumetlisi olduğu bilinen D.Y ile karşılaştı. Bir anda ne yapacağını bilemeyen talihsiz genç adam, sokak ortasında herkesin gözü önünde, D.Y’nin tabancasından çıkan 6 kurşunla bir anda yere serildi. Çevredeki vatandaşlar olay yerine hızla 112 sağlık ekiplerini çağırdı. Katil zanlısı D.Y ise herkesin gözü önünde genç adamı kurşun yağmuruna tuttuktan sonra olay yerinden hızla uzaklaştı.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

6 kurşun darbesiyle yere serilen talihsiz adam M.C’ye ilk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra, genç adam en yakın hastaneye kaldırıldı. 6 kurşun darbesi yiyen genç adam sağlık ekiplerinin  yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Katil zanlısı D.Y ise kısa süre sonra, cinayet Büro amirliği tarafından yakalandı.Herkesin gözü önünde D.Y’yi 6 kurşunla öldüren katil zanlısı D.Y tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı