Cani Koca, Karısının Kafasına Poşet Geçirip Boğazını Kesti!

Ankara'da şiddet gördüğü eşine boşanma davası açan PTT memuru Fatma Hülya Yıldız, kocası tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Ankara’da yaşayan PTT memuru 48 yaşındaki Fatma Hülya Y. şiddet gördüğü 2 çocuğunun babası 56 yaşındaki Mehmet Nevzat Y.’ye boşanmak için dava açtı. Çift ayrı evlerde yaşamaya başlasa da Mehmet Nevzat Y., 48 yaşındaki kadına ölüm tehditleri savurmaya devam etti. Fatma Hülya Y. kendini korumak için savcılığa başvurarak koruma kararı aldırdı. Ancak uzaklaştırma kararı işe yaramadı ve 56 yaşındaki adam talihsiz kadının başına poşet geçirerek önce boğazını kesti, ardından sert cisimlerle vurdu.


CANİ KOCA KAYIPLARA KARIŞTI

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler talihsiz kadının cansız bedenine ulaştı. 48 yaşındaki kadının cansız bedeni morga kaldırılırken, Eşinin boğazını kesen cani kocayı polisler aramaya devam ediyor. Talihsiz kadının ardından gözü yaşlı bir kız bir de erkek çocuğu kaldı.

PTT memuru olan kadının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ise dikkat çekti. Fatma Hülya Y. aylar önce kişisel hesabından şu paylaşımı yapmıştı, ”Gelinlikle kefen aynı renktir, seçtiğin insan sana bir ömür ya cenneti yaşatır ya cehennemi..”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı