Cani Koca, Ayrılmak İsteyen Karısını Doğum Yaptığı Gün 7 Kez Bıçakladı!

Gaziantep’te şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle, eşinden ayrılmak isteyen Güldane Y., 3 çocuğunun babası tarafından doğum yaptığı gün bıçaklandı.

Türkiye’nin ağladığı Emine Bulut cinayetinin ardından, bir kadına şiddet haberi de Gaziantep’ten geldi. Cani Koca, doğum yapan karısını hasta yatağında bıçakladı.

Dün gece saatlerinde, Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana gelen olayda, iddaya göre, 8 yıllık eşi Ahmet Y’den ayrılmak isteyen 28 yaşındaki 3 çocuk annesi Güldane Y., hasta yatağında gözü dönmüş kocası tarafından 7 yerinden bıçaklandı.

Ayrılık kararının ardından 6 aydır ailesiyle yaşayan talihsiz kadın, yeni doğum yaptığı hastanede, eşi tarafından saldırıya uğradıktan sonra yoğun bakıma kaldırıldı. Güldane Y.’nin tedavisine devam edildiği ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Cani Koca, Ayrılmak İsteyen Karısını Doğum Yaptığı Gün 7 Kez Bıçakladı!

TALİHSİZ KADININ KARDEŞİ O ANLARI ANLATTI

Eşi tarafından bıçaklanan Güldane Y.’nin ablası Seda G., olay anını anlatarak, “Kardeşim şiddetli geçimsizlik yüzünden 6 ay önce annemin evine geldi. Bu sırada zaten eşiyle görüşmüyordu ve boşanma davası açmıştı. Dün de hastanede öğleden sonra doğum yaptı. Biz de eşine haber verelim istedik. Önce eşi annesiyle birlikte geldi. Bu sırada sıkıntı çıkarmadan gittiler. Akşam 11 sıralarında tekrar geldiler. Bu sırada olaylar kargaşaya, bağrış çağrışa dönüştü. Eşi kardeşimi tehdit etmeye başladı. Eşi, ‘benden boşanırsan seni öldürürüm’ dedi. Biz bu sırada bunu sakinleştirmeye çalıştık ama şahıs daha da sinirlendi. Tam bu arada belindeki bıçağı çıkardı, bıçağı eliyle havadan kardeşimin göğsüne saplayacaktı. Ben bu esnada müdahale ettim. Ben tutmasaydım kardeşimi öldürecekti. Tutmama rağmen kardeşimi 7 yerinden bıçakladı. Kardeşimin 4 dişi kırıldı. Ben tutamadım artık, güvenlik görevlilerini çağırdım, polis çağırmalarını istedim. Bıçağı bırakmasını istedim. Bıçağı yere attı, ben bu adamı dışarı attım. Kardeşim ağır yaralandı. Şu an hayati tehlikesi devam ediyor” dedi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı