Cani Anne 4 Aylık Bebeğinin Boynunu Kırdı

Avustralya’da yaşayan ve 2017 yılında 18 yaşındayken bir bebek dünyaya getiren Cassandra Rose Doohan, Anastasia adında ki 4 aylık bebeğinin boynunu bilinçli bir şekilde kırarak ölümüne sebep oldu.

Avustralya’da 2017 yılında yaşanan bir olay, bütün dünyadan tepki topladı.  Cassandra Rose Doohan adındaki anne, henüz 4 aylık olan bebeği Anastasia’nın boynunu bilinçli bir şekilde kırarak ölümüne sebebiyet verdi. Cassandra Rose Doohan’ın ilk önce reddettiği fakat sonra kabul ettiği cinayet, bütün dünyada üzüntüCani Anne 4 Aylık Bebeğinin Boynunu Kırdı ve şoka sebep oldu. Dünya basının geniş yer verdiği anne vahşeti, en çokda 4 aylık Anastasia’nın babasını üzdü.

BANYODAN ÇIKTIĞINDA KIZI KANLAR İÇİNDEYDİ

Cassandra Rose Doohan’ın eşi ve 4 aylık Anastasia’nın babası, duştan çıktıktan sonra kızının kanlar içinde yatakta hareketsiz bir şekilde yattığını söyledi. Kızını kanlar içinde gören baba kızını hemen hastaneye getirdiğini söylediğini ifade etti. Hastanede birkaç gün yoğun bakımda kalan Anastasia hayata tutunamadı.

İFADESİ HERKESİ ŞOK ETTİ

Anne  Cassandra Rose Doohan, anne olmanın hayal ettiği gibi olmadığı, beklentilerini karşılamadığı gerekçesiyle dört aylık kız bebeğinin boynunu kırarak öldürdüğünü itiraf etti. Mahkeme Doohan’a müebbet hapis cezası verse de cani anne Avustralya yasalarına göre sadece 13 yıl hapis cezası yatacak

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı