Caner Erkin’in Eşi Şükran Ovalı’dan Örnek Davranış

Caner Erkin'in oyuncu eşi Şükran Ovalı, tiyatroya geri döndü. "Evlat" adlı tiyatro oyunuyla sahnelere dönen Ovalı, kazancını köy okulları projesine bağışladı.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in oyuncu eşi Şükran Ovalı, tiyatro sahnelerine geri döndü. Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı’nın alt kolu olan “Kadın Çarşı”nın yürüttüğü köy okulları projesi için tiyatrodan gelen kazancını bağışlayan Şükran Ovalı, örnek bir davranışın altına imza attı.


ŞÜKRAN OVALI, GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Caner Erkin’in eşi oyuncu Şükran Ovalı, uzun zamandır uzak kaldığı tiyatro sahnelerine döndü. “Evlat” isimli bir tiyatro oyunuyla sahnelere dönen başarılı oyuncu, bu oyundan gelecek bütün parayı  Beşiktaş’ın kadın taraftar grubu Çarşı Kadın’a bağışlayacağını açıkladı. Çarşı Kadın’ın yürütmekte olduğu köy okulları projesine destek olmak için böyle bir bağışta bulunan Şükran Ovalı kamuoyunun takdirini topladı.

Şükran Ovalı bir süredir sahnelere uzak, ailesiyle birlikte bir hayat geçiriyordu. Ovalı, yaptığı bu örnek davranışla herkesin gönlünü kazanmış oldu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı