Caner Cindoruk, Mendil Satıyordu Diyen Behzat Uygur’a Yanıt Verdi

Behzat Uygur, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk'la ilgili anısını anlattı. Uygur, 'Caner bir zamanlar mendil satıyordu' açıklamasının ardından sosyal medyanın gündemine oturdu. Cindoruk, 'İşportacılık yapmış olmanın kötü bir yanı yok.'' ifadelerini kullandı.
Takip et
Caner Cindoruk, Mendil Satıyordu Diyen Behzat Uygur’a Yanıt Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Ünlü oyuncu Behzat Uygur, merhum babası Nejat Uygur’un yıllar önce gittiği Adana’da turnesinde yaşadıklarını anıyı verdiği röportajda anlattı.

Behzat Uygur’un Caner Cindoruk Anısı: Mendil Satıyordu
Behzat Uygur, Caner Cindoruk ile yaşadığı anıyı şu sözlerle anlatmıştı: ‘Bir Adana turnesindeydik. Babam, mendil ya da şeker satan kısa pantolonlu bir çocuğu oyuna davet etti. Çocuk, ‘Bunları satmam lazım’ deyince babam, ‘Ben hepsini aldım. Şimdi tiyatroya gelir misin?’ diye sordu. Çocuk, ‘Gelirim’ deyince, otobüse aldı, tiyatroya götürdü. Bir de imzalı fotoğrafını verdi. O çocuk şimdi çok beğenilen bir oyuncu, Caner Cindoruk.’

Caner Cindoruk sosyal medyanın gündemine otururken sessizliğini bozdu. Açıklama yapan Cindoruk, ‘Sessiz Şarkıcı’ adlı hikaye kitabımda da, Nejat ustanın belgesinde de anlattığım bir hikayedir bu zaten… Kötü bir yorum gerektirecek bir durum yok. İşportacılık yapmış olmanın kötü bir yanı da yok. Sadece mendil değil abi, tokaydı sattığım’ ifadelerini kullandı.

Caner Cindoruk, Mendil Satıyordu Diyen Behzat Uygur’a Yanıt Verdi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XXX
1 Nisan 2021, 12:55 tarihinde yazildi

bence Beyzat Ugueun Babasina Sen Caner Cindoruk tesekkür etmen gerekir bir yerde onlarin sayesinde gelmissin buralara .saygisizca cevap vermenin anlami ne …seni saten pek sevmiyoruz Sadakatsiz dizisinede gercekten Cansu Dere icin bakiyoruz o ne güzel bir sanatcidir Hanim hanimcik ficbir diologa katilmayan kendi halinde Harika bir sanatci. birde sinirli konustugundaa Caner su dudak kisminin kenarlarini temizle devamli köpürük ile konusuyorsun. bizden söylemesi .

  • Cevapla
  • 0