adplus-dvertising

Canan Karatay’dan kemik suyu tavsiyesi! Ömrü uzatıyor

Prof. Dr. Canan Karatay yaptığı sıra dışı açıklamalarla gündemde takip edilmeye devam ediliyor. Karatay son olarak kemik suyunun faydalarına dikkat çekerek ortaya atılan kolesterol iddialarını endüstriyel yalan olarak ifade etti. Karatay, kemik suyunun ömrü uzattığını anlatarak yediden yetmişe herkesin içmesi gerektiğini vurguladı.
Takip et
Canan Karatay’dan kemik suyu tavsiyesi! Ömrü uzatıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Prof. Dr. Canan Karatay’ın uzun hayat için verdiği öneriler birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Karatay, eski dönemlerde kullanılan sağlıklı besinlerin tüketimi hakkında önerilerde bulunuyor. Kemik suyunun yararlarını sık sık söyleyen Karatay, kemik suyunun kolesterolü yükselttiği bilgisinin yanlış olduğunu söyleyerek bu suyun kolajen için en doğru tercih olduğunu vurguladı. Kuvvetli bir kolajen olan kemik suyunu yediden yetmişe herkesin içmesi gerektiğini belirten Karatay, kolesterolün zararları hakkında yapılan açıklamaların endüstriyel bir yalan olduğunu söyleyerek kolesterolün karaciğeri ve akciğerlerdeki enzimleri çalıştırmada yararları olduğunun altını çizdi.

“KEMİK SUYU EN KUVVETLI KOLAJENDİR”

Canan Karatay’dan kemik suyu tavsiyesi! Ömrü uzatıyor

“Kolesterol kalp krizine neden olmaz bu yalan. İnsan vücudunda yalnızca kolesterol kalp krizi yapıyor demek büyük bir hata olur. Kalp krizini en çok stres tetikler. Kalp krizi genetik değildir. Onu tetikleyen çevresel faktörlerdir. Uyuyan gen faktörünü uyandırmak kolaydır. Fakat sağlıklı beslenmek bunu yaşam boyu önler. Gün içinde tavuk suyu yerine bol bol kemik suyu için. Kemik suyu vücudu yeniler. Kemik suyu sağlıklı kolesterol barındırır. Bu da kalbin gelişimini sağlar. En kuvvetli kolajendir. Kemik suyu hücrelerin yenilenmesini destekler. Kelle paça kolesterolü yükseltmez bu toplum içinde en büyük yanlış bilgidir. Kemikteki mineraller çok mühimdir. En doğal kollajendir. Ek takviyeli olan kollajen tabletleri vücuda yarar sağlamaz. Aksine atık gıda bırakır. “

YUMURTA MUCİZENİN KAPISIDIR

Canan Karatay’dan kemik suyu tavsiyesi! Ömrü uzatıyor

“10 adet yumurta yemeniz vücuda zarar vermez. Vücudun ihtiyacı olan aminoasitler barındırır. Çocukların beyni için oldukça mühimdir. Çin de gün içinde çeşitli yollarda 10 adet yumurta verilir. Çocuğun gelişimine katkı sağlaması için. Yumurta yeni bir hayatın sırrıdır. Bu besinden yararlanmak mucizenin kapısıdır.”

GDO’LU ÜRÜNLER KESINLIKLE TÜKETİLMEMELİ

Canan Karatay’dan kemik suyu tavsiyesi! Ömrü uzatıyor

“Şeyh Edebali diyor ki toprak sağlıklı olmadıkça hiçbir tohum size geri dönmez. Bağışıklık sistemi de toprak gibidir. İlaçlarla değil doğal takviyelerle beslenmeliyiz. Sigara, nikotin, stres, ekmek ve şeker bağışıklığı ortadan kaldırır. En tehlikelisi ise mısır şekeridir. Buğday ekmeklerinde bulunan toksinler sinir hücrelerini yok eder. Lektin maddesi insülin direncini artırarak obeziteye neden olur. Mısır GDO’lu bir üründür. Ve kesinlikle tüketilmemeli.”

SMA HASTALIĞININ ARTIŞI BESLENMEYLE İLGİLİ

Canan Karatay’dan kemik suyu tavsiyesi! Ömrü uzatıyor

“Gebelik sırasında doğal olmayan şeker yüklemesi bebeğin karaciğer ve bağırsaklarının gelişimini durdurur. İlaçlı tarım besinleri bebeklerin gelişimlerini durdurur. SMA’ların artış sebebi de bunlara bağlı gelişti. SMA bu kadar yaygın değildi. Fakat son senelerde yaygın olmasının sebebi doğal olmayan besinlerdir. Bu besinlerden uzak durmadıkça hastalıklar artacaktır.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.