adplus-dvertising

Canan Karatay’dan ağrılara zeytin çekirdeği ile çözüm!

Prof. Dr. Canan Karatay, birbirinden kıymetli beslenme önerileri ile halk sağlığı hakkında dikkat çeken açıklamalar yapmaya devam ediyor. Doğal beslenmeden yana olan Beslenme ve Sağlık uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay son dönemlere damga vuran adlar arasında bulunurken yeni bir öneri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Canan Karatay’ın önerisine göre sindirim sistemi problemleri, diş ağrısı ve baş ağrısı gibi problemlere karşı doğal bir taktikle tedbir alabilirsiniz.
Takip et
Canan Karatay’dan ağrılara zeytin çekirdeği ile çözüm!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Canan Karatay son dönemlerde herkes tarafından tanınan mühim adlar arasında yerini alırken verdiği öneriler herkesin dikkatini çekiyor. Sağlıklı ve uzun ömürlü yaşamanın püf noktalarını anlatan Canan Karatay yaptığı açıklamalar ile bu sefer sanki sosyal medyayı salladı.

ZEYTİN ÇEKİRDEĞİNE DİKKAT ÇEKTİ

Canan Karatay zeytinden daha fazla çekirdeğinin faydasının olduğunu söylemesi ile dikkatleri üstüne çekti. Zeytin çekirdeğinin saymakla bitmeyen yararı olduğunu belirten Prof. Dr. Canan Karatay bütün dikkatleri bir defa daha üstüne çekmeyi başardı.

Canan Karatay’dan ağrılara zeytin çekirdeği ile çözüm!

ZEYTİN ÇEKİRDEĞİNİ ÇÖPE ATMAYIN

Zeytin çekirdeğini sakın çöpe atmayın, yutun diye gündeme gelen meşhur isim Canan Karatay kötü kolesterolü düşürdüğüne dair mühim vurgulamalar da bulundu. İşte, Canan Karatay’ın zeytin çekirdeği ile alakalı mühim açıklamaları.

Canan Karatay’dan ağrılara zeytin çekirdeği ile çözüm!

Prof. Dr. Canan Karatay zeytin çekirdeklerinin atılmaması gerektiğinin altını çizdi. Günde muhakkak 5 ya da 6 tane zeytin çekirdeği yutulmasını gerektiğini belirten Canan Karatay kötü kolesterolün dengelenmesi için büyük önem taşıdığını anlattı. Aynı zamanda zeytin çekirdeğinin sadece kötü kolesterol için değil insan vücudu için birçok faydasının olduğunu söyledi. Zeytin çekirdeği özellikle mide asidini düzenleyen mühim besin kaynakları arasında bulunuyor. Ülser, gastrit ve reflü gibi mide rahatsızlıklarının tedavi edilmesi için büyük önem taşıdığını açıkladı. Günde 5 ya da 6 tane zeytin çekirdeği yutarak ne başınızı ne de dişinizi ağrıtabilirsiniz ifadeleri ile dikkatleri üstüne çekti.

ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ SİNDİRİMİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Zeytin çekirdeğinin saymakla bitmeyen yararları bulunurken özellikle sindirimi kolaylaştırdığına dair mühim ayrıntılar dikkatleri üstüne çekti. Kanserojen hücre oluşumunu önleyen ve vücudun bağışıklık sitemini kuvvetlendiren zeytin çekirdeği son dönemlerde ki en popüler besin kaynakları arasında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.