Canan Kaftancıoğlu’nun da Katılacağı CHP Toplantısını PKK Bastı!

CHP’nin İsviçre’nin Zürih şehrinde düzenlediği ve Canan Kaftancıoğlu ile Engin Özkoç’un da katılacağı toplantıyı PKK’lılar bastı.

CHP’nin İsviçre’nin Zürih şehrinde organize ettiği Cumhuriyet Bayramı toplantısında salonu basan terör örgütü PKK yandaşları kürsüyü örgüt paçavralarıyla işgal etti. Uzun süre salonu işgal eden PKK’lılar İsviçre polis güçlerinin araya girmesiyle dışarı çıkarıldı. Program, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun katılımıyla gecikmeli de olsa başladı.

PKK’LILAR KÜRSÜYÜ İŞGAL ETTİ, APO BAYRAĞI AÇTI

Zürih’in Grenchen bölgesindeki salona gelen PKK’lı teröristler CHP’lilerin organizasyonunun başlamasına engel oldu. Cumhuriyet Bayramı etkinliğine çok kısa bir süre kala yaşanan gerginliğe İsviçre polisi anında müdahale etti. Araya giren İsviçre polis teşkilatı olayların büyümesine engel oldu. Terör yandaşları, kürsüyü Apo bayraklarıyla işgal etti. 10 kişilik grup CHP’lilerle sözlü tartışma yaşadı.

CANAN KAFTANCIOĞLU VE ENGİN ÖZKOÇ OTEL LOBİSİNDE BEKLEDİ

Cumhuriyet Bayramı etkinliği için salona gelen Canan Kaftancıoğlu ve Engiz Özkoç, yaşananları otel lobisinden takip etti. Polis güçleri terör yandaşlarını dışarı çıkartırken, etkinlik geç de olsa başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı