adplus-dvertising

Canan Kaftancıoğlu, Cübbeli Ahmet’e verdi veriştirdi: Pabucumun cübbelisi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İTO seçimleri üzerinden kendisini hedef alan Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye yanıt verdi. Kaftancıoğlu, “Nükteli ve benzerlerine haksız ihale, iş vermenin sevap kabul edildiği zeminde akıl, ahlak, adalet zemininde kalmanın günah sayılması çok anlaşılır. Nükteli Jetski’ye ters binip kaçmak yok ama…” dedi.
Takip et
Canan Kaftancıoğlu, Cübbeli Ahmet’e verdi veriştirdi: Pabucumun cübbelisi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” adıyla tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, “İTO Seçimlerinde Rey Atmaya Gitmeyenler Meydana Gelecek Millî ve Dînî Zarârlara Ortak Olur!” adlı videosunda CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef aldı.

İstanbul Ticaret Odası(İTO)’nın başkanı Şekip Avdagiç’i “doğru düzgün bir insan” olduğunu savunan Ünlü, Kaftancıoğlu’nun İTO seçimlerinde bir adayı desteklediğini öne sürdü. Adını bilmediğini söylediği bu adaya karşı oy verilmesi için çağrı yapan Ünlü, bahsettiği adayın ilk işinin LGBTİ’ye destek veren yatırımlara onay vermek olduğunu savundu.

“NÜKTELİ JETSKİYE TERS BİNİP KAÇMAK YOK AMA”

Ünlü’ye yanıt veren Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Görünen Nükteli Ahmet Hoca ve destekledikleri zor durumda:)) Nükteli ve benzerlerine haksız ihale, iş vermenin sevap kabul edildiği zeminde akıl, ahlak, adalet zemininde kalmanın günah sayılması çok anlaşılır. Nükteli Jetski’ye ters binip kaçmak yok ama Mavi mavi masmavi:))

Nükteli birazdan Kaftancı’nın yazdıklarını beğenmek şu kadar, Rt etmek ise bu kadar günah diyerek fetva verebilir, uyarmadı demeyin:) Pabucumun cübbelisi..

Canan Kaftancıoğlu, Cübbeli Ahmet’e verdi veriştirdi: Pabucumun cübbelisi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.